David (46): Našel jsem recept na mládí. Až zjistíte, co teď vyvádím se ženou, budete ho chtít znát také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
šťastný muž
Zdroj: Shutterstock

Problémy s klouby nejsou žádná legrace, to si dobře uvědomuje každý, kdo někdy pocítil bolavá kolena či záda. David sice podle svých slov ještě nepatří do starého železa, i tak si ale svůj přibývající věk uvědomuje. A o své zdraví se začal bát ve svých šestačtyřiceti letech.

„Nejsem nejhubenější. I když mám docela zdravý životní styl, uvědomuji si, že má kolena trpí. A moji jen o pár let starší přátelé si na ně poměrně často stěžují. Začal jsem se bát, že budu trpět brzy i já,“ přiznává se.

„Když se u mě projevily první příznaky, vyděsilo mě to tolik, že jsem rychle začal hledat něco, čím bych svým kloubům dodal to, co potřebují. Od kamaráda jsem se doslechl o kloubní výživě od WoldoHealth.

Chuťově neutrální doplněk stravy mi zachránil mládí

Kolagen WoldoHealth obsahuje všechno, co si bolavé klouby mohou přát. Jde o kolagen z hovězí pastvy, který je doplněný kyselinou hyaluronovou a biotinem,“ říká David.

„Z toho jsem nejdřív nebyl moc moudrý, pak jsem si ale zjistil, k čemu jsou látky vlastně dobré,“ dodává. „Kyselina hyaluronová je doslova lékem na stáří. Váže vodu a přidává se do krémů proti vráskám,“ vysvětluje.

„Ale nejen pleť díky ní může omládnout,“ dodává nadšený uživatel léku. „Biotin je zase látka, která je v těle obsažena automaticky, ale její nedostatek může způsobit vyrážku a vypadávání vlasů.“

Kombinací kolagenu, biotinu a kyseliny hyaluronové dochází u přípravku od WoldoHealth k vytvoření dokonalého léku proti bolavým kloubům a pro prevenci jejich nemocí. „Začal jsem prášek používat okamžitě,“ říká David.

„Je bez chuti, dá se jednoduše rozpustit ve vodě a je to skvělý doplněk stravy, díky kterému se cítím stále mladý a svěží. O své klouby už se tolik nebojím,“ tvrdí.

Dodalo mi to zdravé sebevědomí. I moje žena je nadšená

Podle Davida někdy stačí málo k tomu, aby se člověk změnil. „Dříve jsem se bál, že už jsem stařík, který si neužije v životě žádnou legraci. Teď ale vím, že jsem v nejlepším věku,“ vykládá.

„Moje žena dokonce tvrdí, že od doby, co používám kolagen od WoldoHealth, začal jsem se víc usmívat a jsem najednou plný energie. A to se samozřejmě odráží i v našem milostném životě. Zase jsem schopen vyvádět věci, které jsme dělali před svatbou. Vliv na to má možná také přírodní léčivo DMSO dimethylsulfoxid, který jsem si od stejné firmy objednal společně s kolagenem.

Díky WoldoHealth se zkrátka cítím jako vyměněný. Navíc jsem si stoprocentně jistý, že užívám vyloženě přírodní přípravky bez chemie. Kdyby se mě někdo ptal, co mu doporučím na bolavé klouby, měl bych v tom jasno.“

Dříve si David myslel, že stáří a bolavá kolena jsou něco, za co by se měl člověk stydět a čeho by se měl bát. Dnes už ale ví, že včasné řešení a vhodné přípravky mohou z muže jeho věku udělat mladíka.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články