Petr Vágner provětral svůj silný stroj. Omrkněte krasavce, o kterého se moderátor stará

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Petr Vágner
Zdroj: Profimedia

Výlety do přírody jsou prospěšné pro naše zdraví. Objevování skrytých míst, ze kterých jsou krásné výhledy, je skvělou náplní volného času. Své o tom ví i známý český moderátor, který se v zimním období rozhodl vyjet na malý výlet.

Petr Vágner se nejvíce proslavil díky rolím v seriálech Ulice či Přístav. Několikrát se objevil v televizních reklamách, moderoval oblíbený pořad Snídaně s Novou a Top Star. Už při studiích hrál v divadlech. Daboval zahraniční filmy, jako je Deník Bridget Jonesové nebo Šifra mistra Leonarda.

Vánoce na motorce

Počasí v době svátku bylo velice příznivé, lidé se mohli procházet parkami v lehčích bundách. Někteří však tak šťastní nebyli, jelikož si přáli sníh v tomto svátečním období. Známému moderátorovi však počasí nevadilo a vytáhl svůj stroj.

Na svém instagramovém profilu zveřejnil fotografii, na které se pochlubil krásnou motorkou, kterou se rozhodl provětrat. Jak sám dodal, nikdy by si nemyslel, že podnikne výlet na motorce v zimním období.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Vágner (@petr_vagner)

Fanoušci byly z fotky nadšení, někteří dokonce komentovali, že i v zimě jezdí po okolí na kole a chybějící sníh jim vůbec nevadí. Petrovi to na silném stroji velice slušelo a v motorkářském úboru mu to velice slušelo.

Udržování postavy

Petr si musí udržovat skvělou postavu, aby se všem divákům, kteří ho na televizních obrazovkách sledují, líbil. Na sociálních sítích sdílí příspěvky, na kterých je plně oblečen do sportovních outfitů. Ve volném čase si chodí zaběhat, dokonce se nedávno plánoval otužovat.

Moderátor minulý rok prodělal koronavirus. V průběhu nemoci Petr zhubl neuvěřitelných jedenáct kilo a po prodělání nemoci se moderátor rozhodl jít darovat krev. Později obdržel telefoná, ve kterém ho pražská nemocnice žádala o darování plazmy. Herec neváhal a plazmu se rozhodl darovat.

Jsme rádi, že se Petr z nemoci zotavil v pořádku a byl ochotný pomáhat dál darováním plazmy. V období pandemie si moderátor rád zasportuje, nebo udělá výlet na své motorce.

Autor: Štěpán Pacík


Související články