Pavel Kadeřábek má doma sympatickou brunetku, kterou mu můžeme jen závidět. Takto vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Pavel Kaderabek
Zdroj: Profimedia

Úspěšný český fotbalista a reprezentant Pavel Kadeřábek v zahraničí září na trávníku a daří se mu také v soukromí. S krásnou manželkou Terezou vychovávají dvě dcerky a jsou inspirací všem mladým rodinám.

Rodák z Prahy a odchovanec fotbalového týmu AC Sparta Praha Pavel Kadeřábek už pár let působí v zahraničí. Osmadvacetiletý sportovec hraje v německé Bundeslize za tým Hoffenheimu.

Od mládí je také pravidelnou oporou české fotbalové reprezentace. S týmem do devatenácti let dokonce na mistrovství Evropy v roce 2011 získal stříbrnou medaili.

Usadil se v Německu

V zahraničí není sám, společnost mu tam dělá krásná manželka Tereza a dvě malé dcerky. Tereza pochází z Krnova, kde vystudovala pedagogickou fakultu.

V roce 2012 se stala Českou Miss a Českou republiku reprezentovala také na Miss Universe v Las Vegas. Odjakživa měla velmi blízko ke sportu, což potvrzuje i její krásná postava.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kadeřábková(Chlebovská) (@terezakaderabkova)

V roce 2013 se stala reportérkou informující o dění v Lize mistrů a díky této práci se potkala se svým osudovým partnerem Pavlem Kadeřábkem.

S manželkou tvoří krásný pár

Odcestovala s ním na jeho zahraniční štaci a v roce 2016 se jim narodila dcerka Ema. O rok později se krásný pár vzal a stala se z nich harmonická mladá rodinka.

Tereza je maminka na plný úvazek a poté, co se jim loni v létě narodila druhá holčička Elva se má co otáčet. Na Instagramu se ale snaží své sledující motivovat k pohybu a ukazuje, že i po dětech může mít žena dokonalou postavu.

Tereza je také zdatná sportovkyně

Na začátku roku se zapojila do sportovní výzvy, která má krásný charitativní cíl, a to pomoc handicapované Adélce.

Tereza poctivě plní všechny úkoly a na její vysportované postavě byste rozhodně nepoznali, že před půlrokem porodila. Největší radost jí ale rozhodně dělají její dvě roztomilé dcerky.

Autor: Karolína Stoczková


Související články