Pavel Cejnar schovává manželku daleko za Prahou. Bydlí v domě s výhledem na Kunětickou horu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Pavel Cejnar
Zdroj: Profimedia

Známý český moderátor, který každý den baví posluchače Evropy 2, má krásnou rodinku. Jako jeden z mála zůstal věrný své domovině a krásnou manželku i syna si užívá v malebném prostředí nedaleko Kunětické hory.

Pavel Cejnar je dnes personou mezi známými českými moderátory. Narodil se v roce 1976 v Pardubicích a studoval školu lidových umění.

Začínal v nočním vysílání

Několik let hrál na bicí soupravu a taky na trumpetu. Ve světě hudby se nakonec našel, ale na úplně jiném místě. Začal totiž jako moderátor v Rádiu Life v Pardubicích, kde měl na starost noční vysílání.

Za devět let se z nočního vysílání vypracoval až na šéfa programu a hudby. Nakonec šel za dalšími příležitostmi do Prahy.

Nastoupil do jednoho z nejposlouchanějších rádií Evropa 2 a stále je jeho součástí. Každý všední den zde uvádí dopolední program Afterparty a žezlo přebírá po matadorech Leoši Marešovi a Patriku Hezuckém.

Z rádia se dostal i do televize

Skvěle mu to šlo také před kamerou. Dlouhou dobu uváděl pořad na TV Prima Jak se staví sen, kde s týmem designérů pomáhal lidem měnit jejich obydlí ve vysněný domov.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Cejnarová (@vcejnarova)

Sympatický moderátor se objevoval také na hudební televizi Óčko, a dokonce si vyzkoušel i herectví. Objevil se v menší roli ve filmu Ro(c) k podvraťáků.

Pracovně se mu stále daří a posluchače Evropy 2 jeho vysílání pořád baví. Ačkoliv je většina jeho pracovních příležitostí v Praze, zůstal věrný svým rodným Pardubicím.

Soukromý život má mimo Prahu

Do Prahy za prací pouze dojíždí a v Pardubicích si užívá svůj soukromý život. S rodinkou si zde postavili krásný dům s výhledem na Kunětickou horu.

„Když jsem moderoval televizní pořad Jak se staví sen, seznámil jsem se s architektem Davidem Machačem. Líbil se mi jeho styl práce, sedli jsme si i lidsky. A to je na výsledku vidět,“ řekl moderátor Právu.

Právě na tomto hradě se v roce 2019 konala velkolepá veselka s jeho dlouholetou a krásnou partnerkou Veronikou. Garde jim dělal malý syn, který je celý tatínek.

Zdroj: Instagram Veroniky Cejnarové, Právo

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články