Manželka tenisty Rosola se pyšní dokonalou postavou. Tahle krasavice vám zaručeně zrychlí tep

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Lukas Rosol
Zdroj: Profimedia

Český tenista Lukáš Rosol v soukromí trochu tápal a už třikrát se objevil před oltářem. Jeho poslední manželkou je kolegyně z tenisových kurtů Petra. Jak se krásná blondýnka stará o svůj zevnějšek a co říkáte na její postavu v plavkách?

Český tenista a držitel dvou Davisových pohárů z roku 2012 a 2013 Lukáš Rosol pochází z Brna, kde se narodil v roce 1985.
Prestižní Wimbledon sice nevyhrál, ale v roce 2012 se mu povedl skvělý kousek, když z turnaje vyřadil dvojku světového žebříčku Rafaela Nadala.

Na kurtech strávil hodiny

Na souboj o Davisův pohár z roku 2013 má jistě zajímavé vzpomínky, protože si společně s kolegou Tomášem Berdychem střihli jednu z nejdelších čtyřher na okruhu ATP proti švýcarským tenistům, která trvala více než sedm hodin.

Na svém kontě má řadu tenisových úspěchů, v roce 2014 se dokonce na okruhu ATP dostal na senzační dvacátou šestou příčku ve dvouhře a do světové čtyřicítky se dostal i ve čtyřhře.

I v soukromí má za sebou pár prohraných bitev. Dvakrát už čelil rozvodovému řízení. Poprvé mu to nevyšlo s atletkou Denisou Ščerbovou a podruhé s moderátorkou Michaelou Ochotskou.

Z druhého manželství má pětiletého syna Andrease.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Rosol || ????? (@petrarosol)

Třikrát a dost?

Štěstí našel až napotřetí, když svůj život spojil opět se sportovkyní Petrou Kubinovou, dnes Rosolovou. Petra se věnovala tenisu od dětství, ale kvůli zdravotním problémům s ním bohužel musela v osmnácti letech skončit.

S manželem se poprvé setkala kde jinde než na kurtu, ale jiskra mezi nimi přeskočila až později. Ano si řekli na exotických Maledivách v roce 2018 a nevěděly o tom ani jejich rodiny.

O osm let mladší partnerka se rozhodla manželově kariéře naprosto podřídit a společně s ním cestuje po světě. Stále se však udržuje ve formě a pyšní se dokonalou postavou.

Manželka se o sebe stará

Nezapomíná ani na svůj obličej a čas od času si dopřeje zkrášlovací proceduru, rozhodně to není na škodu, šestadvacetileté blondýnce to vždy moc sluší. Důkazem může být nedávná fotka v plavkách, kterou Petra zveřejnila na svém Instagramu.

S manželem se nechali slyšet, že pomalu uvažují nad společným potomkem, nechme se tedy překvapit, kdy se dočkáme dalšího nadějného tenisty nebo tenistky.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články