Orlando Bloom se prohání na nové motorce. Tento model byste doma chtěli mít také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Orlando Bloom
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Dvě kola a velká síla. Motorky jsou především oblibou pánů, ale občas se na silných strojích objevují i ženy, které působí velice drsným dojmem. Někdo miluje motorky natolik, že jim věnuje celý svůj život. Stejně tak i známý americký herec.

Orlando Bloom je britský herec. Nejvíce se proslavil svou první velkou filmovou rolí, jako Legolas v trilogii Pán prstenů. Filmový svět na něj čekal, hned po první roli si zahrál ve filmu Piráti z Karibiku a později získal roli v historickém velkofilmu Troja.

Motorkář tělem i duší

Mnoho lidí zná Orlanda Blooma jako úspěšného hollywoodského herce, ale ne každý ví, že slavná hvězda má také nespoutanou vášeň pro dvě kola. Kromě toho, že je velkým fanouškem motocyklů BMW, vlastní i některé staré klasiky.

Orlando se prostřednictvím svého účtu na Instagramu ukázal na skvělém stroji April RS 660. Tento motocykl byl koncipován, navržen a vyvinut v Itálii v historickém sídle společnosti. Zajímavá je i jeho váha.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Orlando Bloom (@orlandobloom)

Tento motocykl byl vyroben s cílem lehkosti. Váží okolo šedesáti kilo, zároveň byl kladen velký důraz na výkon. Tato mašina je schopna vyvinout výkon sto koní při deseti a půl tisících otáčkách za minutu.

Ve své sbírce má Orlando především motocykly značky BMW a vintage stroje, ale sportovní kousky mu také nevadí. Patří mezi první šťastlivce, kteří si pořídili April RS 660. Herec prozradil, že svého miláčka již brzy vyzkouší na okruhu.

Orlando v Praze?

Věděli jste, že Orlando v rámci natáčení navštívil Prahu? Pokud jste měli pocit, že jste oblíbeného herce zahlédli ve víru velkoměsta, nemýlili jste se. Několikrát byl ve městě k vidění i se svou partnerkou Katy Perry.

Orlando se zmínil, že Prahu miluje. Prozkoumal ji natolik, že se dokonce nebál vyslovit jednu zajímavou věc. Jedno pražské bistro nazval jeho nejoblíbenější restaurací světa, což musí být pro majitele obrovskou odměnou.

Na svém instagramovém účtu se pochlubil několika fotografiemi z naší země, což vypovídá o tom, že se mu u nás doopravdy líbí. Několikrát se vydal na cyklovýlet po okolí Křivoklátska. Kdo kdy tušil, že pirát z Karibiku dorazí i k nám?

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články