Sám doma: Z počůránka Fullera vyrostl pořádný krasavec. Budete zírat, jak teď vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
kieran culkin
Zdroj: Profimedia

Hollywoodský hit Sám doma proslavil hlavně herce Macaulayho Culkina coby Kevina McCallistera. Málokdo ví, že po jeho boku hrál jeho skutečný bratr Kieran. Role to byla sice malá, ale na počůránka Fullera zapomene málokdo.

Macaulay Culkin je celkem ze sedmi dětí. Jeho tatínek se o další generace postaral více než dostatečně. Početný klan má pět chlapců a dvě slečny.

Ačkoli je máme zafixované jako malé děti, opak je pravdou. Je neuvěřitelné, že mladý Kevin oslavil už čtyřicáté narozeniny.

Slávu bratra nepřekonal

Jeden z Macaulayových mladších bratrů Kieran o sobě přeci jen dává světu vědět více než ostatní sourozenci. Bratři si společně zahráli v rodinné komedii Sám doma i v jejím pokračování Sám doma 2: Ztracen v New Yorku. Kieran tam hrál mladšího Kevinova bratra, počůránka Fullera.

Silné brýle dostal v roli Fullera proto, aby byl odlišnější od svého o dva roky staršího bratra a diváci si mladé hochy na plátně nepletli.

I nyní jsou si bratři Culkinové dost podobní. Staršího Macaulaye dost poznamenala ve tváři drogová a alkoholová minulost, zatímco Kieran je uhlazený fešák žijící spořádaným životem.

kieran culkin.

Zdroj: lev radin / Shutterstock.com

Je stále aktivním hercem

S přibývající slávou se na rozdíl od bratra vyrovnal lépe. Skandálnímu životu na titulcích médií se vyhýbá. Osm let žije v manželství s Jazz Charton a vloni se jim narodila dcera Kinsey Sioux.

Aktuálně sedmatřicetiletý Kieran začínal hrát od malička. Objevoval se v reklamách a po úspěchu v Sám doma začala jeho filmová kariéra vzkvétat.

Na svém kontě má filmy jako Hlava rodiny, Moje letní story, Amanda, Taková normální holka, Pravidla mošťárny, Hudba mého srdce nebo akční drama Není úniku, kde se objevil po boku legendy akčních filmů Jeana-Claudea Van Dammea.

S kariérou herce neseknul ani po letech a vloni hrál v seriálu Boj o moc. Byl dokonce nominován na Zlatý glóbus. Ten nakonec nezískal, ale svým upraveným vzhledem na předávání cen oslnil nejednu fanynku.

Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články