Ondřej Ruml si pořídil extravagantní povoz. Pokud ho spatříte při projížďce v této káře, budete ochromeni úžasem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Dejdar Ruml
Zdroj: Profimedia

Zpěvák Ondřej Ruml, stejně jako ostatní umělci, zažívá těžké chvíle skrze koronavirovou situaci. Většina umělců změnila povolání, nebo je nezaměstnaná. Donutila aktuální situace i Ondřeje najít si dočasné povolání, dokud nebude mít možnost znovu vystupovat a naplno se věnovat svým fanouškům?

Ondřej Ruml, držitel ocenění Zpěvák roku v hudební anketě Žebřík, je známý zpěvák, který v minulosti zaujal svým albem Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha.

Objevil se i jako předskokan zpěvačky ZAZ. Letos oslaví své čtyřicáté narozeniny.

V době, kdy nejen umělce ovlivňuje současná pandemie, se Ondřej snaží i nadále plně věnovat umění. Jeho dobrá duše se projevila například v prosinci, kdy vystupoval na streamovaném koncertu Potřebujeme se, který byl součástí charitativní sbírky potravin.

Změna povolání?

Před pár dny se na jeho instagramovém účtu objevila fotografie, na které můžeme vidět Ondřeje sedět na sněhové rolbě.

Ke snímkům, které na svůj účet přidal, dodal: „Mám novou káru. Akorát že to, co ušetřím za zimáky, projedu v naftě. Něco za něco, no.“

Rozhodl se Ondřej, rodák z Jablonce nad Nisou, naučit řídit sněhovou rolbu a udržovat sjezdovky v okolí svého rodného města? Rozhodl se snad na chvíli přejít ze svého uměleckého života k životu řidiče rolby?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený O N D Ř E J R U M L (@ondra_ruml)

Dle fotografií na Instagramu si aktuálně užívá sněhovou nadílku, která pokryla snad celou Českou republiku a potrápila nemálo řidičů.

Na horách se řidiči nejvíce potýkají s velkou dávkou sněhu, zapadávají v závějích. A přesně v tento moment by řidiči nejvíce ocenili Ondřeje v červené rolbě.

Čas trávený s rodinou v okolí rodného města

Ondřej vzpomíná u zasněžených fotografií na své dětství, které trávil v okolí Jablonce nad Nisou.

„Těch vzpomínek je tolik… A ty skály jsou furt stejný a leccos toho už pamatují. Třeba když jsem se učil slaňovat nebo když jsem vyvedl Malou plotnu, ba dokonce když létající švec letěl za princeznou Jasněnkou,” Ondřej přidává.

Na jedné z dalších fotografií se Ondřej prochází se svou maminkou v Černé Studnici. Nejlepší je totiž vzpomínat na dětství s rodiči. Jenom ti dokážou obohatit naše vzpomínky ještě o něco víc.

Ondřej se určitě těší, až bude mít možnost zavítat zpátky na jeviště, pozdravit své fanoušky a zpívat pro ně. My budeme doufat, že u rolby nezůstane a již brzy o něm znovu uslyšíme.

Autor: František Olša


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články