Obdařená dcera Karla Černocha vám přinese pivo v lascivním oblečku. Pohled na ni si nenechte ujít

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Karel Černoch
Zdroj: Profimedia

Hospody jsou už nějakou tu dobu zavřené. Vychlazené točené pivo s přáteli si vychutnáme snad brzy, do té doby si můžeme pouze prohlížet fotografie krásných barmanek, které se za dob otevřených podniků ukázaly v plné parádě.

Karel Černoch byl český zpěvák, muzikálový herec, hudební skladatel a moderátor. Za svůj život vystupoval v muzikálech Evita, Dracula nebo Bídníci. Jeho druhou manželkou byla Dáša Černochová, lékařka českých slavíků.

Je libo točené pivo?

Karel Černoch měl dvě děti, o kterých je slyšet dodnes. Syn Marek letos oslaví padesát dva let a je českým politikem, moderátorem a zpěvákem. Marek dokonce umí pilotovat dopravní letadla.

A co dcera Tereza? Pokud si pamatujete na dívčí skupinu Black Milk, tak jednou ze členek této známé formace byla právě Tereza. Krásce je třicet sedm let a za svůj život se ukázala i v peprnějším kostýmu.

U příležitosti oslavy mezinárodního dne žen se Tereza na svém instagramovém profilu pochlubila fotografií, která rozpálila nejednoho fanouška. Tereza má zajisté velice šikovné ruce, udržela v nich šest půllitrů piva.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Černochová (@cernochovatereza)

Ukázala ovšem i postavu v krásných růžových šatech, ve kterých fanouškům dala možnost prohlédnout její obdařený dekolt.

K příspěvku dodala: „Dnes připíjím na NÁS, na ty křehké, éterické bytosti. Připíjím z luxusního přímořského letoviska… a až to všechno vypiju a vykouřím, půjdu se projít po pláži a pak si dám fresh z místních citrusů… no, mám fůru starostí… oslavujme MDŽ!“

Hudba v krvi

Když zrovna Tereza nečepuje pivo, objevuje se na hudební scéně. Ovšem pouze tehdy, když to aktuální situace dovolí. Máte pocit, že jste tuto krásku zahlédli ještě někde jinde? Pokud ano, máte pravdu.

Dcera zpěváka Karla Černocha se objevuje se známou kapelou Monkey Business a hudba zpěvačce proudí v žilách. Na sociálních sítích sdílí nejrůznější videa, ve kterých zpívá známé písně.

Velkou láskou Terezy jsou také koně, u kterých tráví většinu svého volného času. Na instagramovém profilu ukazuje, že vzít hrábě do ruky jí nedělá nejmenší problém. Při čekání na koncerty, které se snad brzy znovu vrátí, je čas se zvířaty ta nejlepší terapie.

Autor: Štěpán Pacík


Související články