Dcera Ládi Kerndla je čím dál tím žhavější. Toto hříšné tělo vám nedá spát

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Lada Kerndl
Zdroj: Profimedia

Doménou českého zpěváka Ládi Kerndla byl odjakživa jazz a swing. Jeho krásná dcera Tereza se potatila a do hudební branže se vrhla také. Kromě zlata v hrdle má ale i luxusní postavu, kterou momentálně vystavuje španělským slunečním paprskům.

Vladimír Kerndl se narodil v roce 1945 v Brně. Vystudoval střední průmyslovou školu strojní, ale poté vystudoval ještě školu hudební, kde si jako hlavní nástroj zvolil klavír.

Kariéru na čas přerušila nemoc

V šedesátých letech založil skupinu Tomahawk. Poté působil v několika různých orchestrech. S kapelou Leona Slezáka jezdil do Norska a také putoval po výletních lodích.

V devadesátých letech se jeho rozjetá kariéra na čas zastavila kvůli vážnému onemocnění. Zákeřnou rakovinu porazil a poté začal vystupovat hlavně v České republice.

Radost mu dělala také jeho dcera Tereza, která se narodila v roce 1986. Když jí bylo pouhých patnáct začala zpívat v tehdy oblíbené dívčí kapele Black Milk společně s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Dcera mu dělá radost

O rok později za své album Modrej dým získaly Českého slavíka v kategorii objev roku. Ačkoliv se jim dařilo, v roce 2005 se kapela rozpadla a všechny dívky šly svou vlastní cestou.

Tereza o dva roky později vydala své první sólové album. Poté byla nominována v soutěži Eurovision Song Contest. Zvítězila v českém kole a reprezentovala naši republiku v druhém semifinále Eurovize.

Na pódiu uměla vždy kromě bezchybného zpěvu předvést také vynikající taneční choreografii. I její videoklipy vždy měly krásný příběh. Například klip k písni Holka jako já vypráví příběh z letecké základny v období druhé světové války.

Nestárnoucí kráska

Mezi její největší hity rozhodně patří písně Přísahám a Schody z nebe. Druhá zmíněná má na YouTube téměř čtyřicet milionů shlédnutí.

Čtyřiatřicetiletá zpěvačka vypadá stále jako holčička a pořád se pyšní krásnou figurou. S manželem momentálně tráví čas ve slunném Španělsku, kde si pořídili dům, a můžou si tak i v dnešní komplikované situaci užívat sluníčka.

Autor: Karolína Stoczková


Související články