O Michaela Schumachera se po těžké nehodě stará krásná manželka. Ukážeme vám, jak vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Michael Schummacher
Zdroj: Profimedia

V dobrém i ve zlém, ve zdraví i v nemoci, tak zní jedna z částí manželského slibu. Manželka Michaela Schumachera, sedminásobného mistra světa ve Formuli 1, tento slib plní do posledního puntíku. Corinna je svému manželovi už sedm let oporou po těžké nehodě.

Už dlouhých sedm let toho svět příliš neví o bývalém úspěšném jezdci Formule 1. Michael Schumacher při nehodě na lyžích, která se stala v prosinci roku 2013, utrpěl vážné zranění hlavy a od té doby je v izolaci před okolním světem.

Jeho nejbližší jsou mu stále nablízku. Dávají veliký pozor, aby něco ohledně závodníkova zdravotního stavu neprozradili.

Našli se na závodním okruhu

Rozhodně tou největší podporou je pro zraněného Michaela manželka Corinna. Půvabná blondýnka si hvězdu závodního okruhu vzala v roce 1995 po několikaletém vztahu.

Pro závodníky měla zřejmě slabost, protože dříve, než se zamilovala do Michaela, tvořila pár s jeho soupeřem Heinz-Haraldem Frentzenem.

Společně chvíli žili v Monte Carlu a poté si vybudovali hnízdečko lásky na břehu Ženevského jezera ve Švýcarsku. V roce 1997 se jim na rodila dcera Gina-Maria a o dva roky později syn Mick.

Corina Schumacher

Zdroj: Profimedia

Děti jsou velmi šikovné

Obě děti rodiče vždy podporovali v tom, co je bavilo. Gina-Maria zdědila po mamince lásku ke zvířatům, a obzvlášť ke koním. Je úspěšná hlavně v disciplíně reining, což je westernová jízda. Ostatně rodina vlastnila ranč v Texasu, kde se na výcvik koní v této disciplíně zaměřovali.

Mladší syn Mick se vydal ve šlépějích otce a letos bude startovat v prestižní Formuli 1. Stejně jako otec začínal i on u motokár. Používal pseudonym, aby ho nikdo se slavným jezdcem hned nespojoval.

Corinna vždy držela celou rodinu pohromadě a s manželem tvořili krásný harmonický pár, který se často objevoval ruku v ruce na společenských akcích.

Manželka a pečovatelka v jednom

Po úrazu manžela se ale Corinna stáhla do soukromí a věnuje se výhradně péči o svou drahou polovičku. Nechala předělat dům na zařízení podobné nemocnici a svou energii věnuje jen rodině.

Občas povolí i její hradba mlčení a prozradí něco o stavu svého manžela, vždy se ale jedná o informace, které v podstatě nic zásadního neříkají. Jako manželka rozhodně dostála svému slibu „v dobrém i ve zlém“.

Koncem roku 2019 měl vyjít o Michaelu Schumacherovi dokument a všichni jeho fanoušci doufali, že se v něm dozví více o stavu svého oblíbeného závodníka. Premiéra ale byla odložena na neurčito.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články