Nicolas Cage svého syna pojmenoval podle postavy z komiksu. Tomuto superhrdinovi se podobá víc než svému otci

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Nicolas Cage
Nicolas Cage

Když se v restauraci v Los Angeles potkala filmová hvězda Nicolas Cage a asijská servírka Alice, nikdo netušil, že z toho bude láska jako trám. O rok později už se těšili z potomka, kterému jeho otec vybral zvláštní jméno.

Nicholase Kima Coppolu známe pod pseudonymem Nicolas Cage, který používá od mládí. Důvodem pro změnu jména byly hlavně obavy z protekce a spojování se slavným strýcem Francisem Fordem Coppolou.

Úspěch se ale konal i pod pseudonymem, a o to větší radost to musí pro Nicolase být. Zatímco zářil na plátnech, v soukromí se trochu hledal.

Už čtyřikrát si došel k oltáři a má dva syny, přičemž ten starší vzešel z nemanželského vztahu.

Romance jako z filmu

Jako z romantického slaďáku je jeho třetí manželství. Alice Kim byla servírka a velká fanynka Nicolase. Devatenáctiletá kráska s asijským původem Nicolasovi doslova učarovala.

Zdroj: Profimedia

Poté, co spolu šest měsíců randili, se v roce 2004 vzali a o rok později se jim narodil syn Kal-El Coppola Cage.

Jméno chlapec dostal podle Nicolasova nejoblíbenějšího hrdiny Supermana. Z Alice se po boku slavného manžela stala taky herečka a vedle slavného herce vydržela nejdéle, a to celých dvanáct let.

Puberťák tatínka klidně může zapřít

Dnes už je z chlapce puberťák, kterého byste rozhodně podle vzhledu netipovali na potomka Nicolase Cage. Vzhled zdědil hlavně po mamince a jejích asijských předcích. S otcem ale přece jen má něco společného, a to herecký talent.

Ve třinácti letech získal svou první roli ve filmu Teen Titans Go! To the Movies, kde namluvil postavu mladého superhrdiny.

Uvidíme, jestli ho práce u filmu oslovila natolik, že se jí bude chtít věnovat i v budoucnu. Spojování se slavným otcem se rozhodně bát nemusí, tedy dokud se nepředstaví.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články