Nenapravitelný rebel Russell Brand se ukázal se svým mazlíčkem. Tento „medvěd“ si o pomazlení přímo říká

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Russel Brand
Russel Brand

Když si rebelský zpěvák, herec a komik Russell Brand pořídil čtyřnohého mazlíčka, netušil, že ho čekají velké problémy. Domů si totiž přivedl německého ovčáka, který je také rebel, a dokonce nemá rád, když jeho pán zpívá.

Britský komik a aktivista Russell Brand si v životě užil své. Měl komplikované dětství, rodiče se rozvedli, když mu bylo pouhých šest měsíců.

Poté žil jen s matkou, byl zneužíván svým vychovatelem a v době, kdy matka onemocněla rakovinou, musel pobývat u příbuzných.

Rebel už od dětství

V šestnácti z domova odešel na trvalo. Ačkoliv se jako herec snažil prosadit už během studií, kvůli komplikované povaze a jeho špatnému snášení kritiky byl několikrát vyloučen.

Problémy se s ním vezly i v dospělosti. Začínal jako žurnalista na MTV, ale po sérii výstřelků, kdy například pozval do vysílání svého drogového dealera, byl vyhozen.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Russell Brand (@russellbrand)


Dnes se věnuje hlavně herectví a charitě, úspěšně abstinuje a je fanouškem hnutí Hare Krišna.

Je vegan a ke zvířatům má velmi kladný vztah, což dokazuje na sociálních sítích, kde se často dělí o zážitky ze života se svým psem. Německý ovčák se jménem Bear, což v překladu znamená medvěd, opravdu jako medvěd vypadá.

Čtyřnohý mazlíček mu občas dává zabrat

Se čtyřnohým kamarádem zažívá i krušné chvíle. Před dvěma lety se mu totiž zalíbila jedna sousedova ovečka a bohužel to s ní nedopadlo dobře. Naštvaný soused měl samozřejmě chuť oplatit Russellovi stejnou mincí, ale naštěstí se domluvili.

Všechny tyto přešlapy mu ale Russell dokáže odpustit, protože to není tak dávno, co sám byl rebelem. Navíc si spolu volný čas umí pořádně užít.

Russell je totiž také dobrým zpěvákem, ale Bear si to bohužel nemyslí, a když jeho páníček začne zpívat, snaží se ho utnout.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články