Nejmladší dcera frontmana Aerosmith také zdědila jeho široký úsměv. Manžela na něj sbalila za dva dny

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Steven Tyler
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Steven Tyler je slavný americký hudebník. Zpěvák a skladatel se proslavil především jako frontman rockové skupiny Aerosmith. V rodině ale není jediný, kterému v žilách koluje krev nadaného muzikanta.

Tyler má celkem čtyři děti. O první dceři Liv několik let nevěděl, Mia, která se narodila o dva roky později, také neměla ani tušení, že má sourozence. Později se narodil zpěvákovi ještě syn Taj a také třetí dcera Chelsea.

A právě u té se projevily tatínkovy geny. Kromě toho, že je mu v lecčem fyzicky podobná, ukázalo se, že je velmi nadanou hudebnicí, která dnes svému slavnému otci šlape na paty.

K hudbě vedl všechny své děti

Všechny dcery Stevena Tylera byly vždy hudbou fascinovány. On je s sebou brával do zákulisí jeho koncertů a čekal, která z nich se ve světě hudby uchytí.

Všechny děti sice projevily nějaký ten hudební talent, ale tři se nakonec rozhodly pro jinou kariéru. A i když se třeba jednou za čas objeví v hudebním světě, jejich hlavní náplní života jsou jiná povolání.

Nejmladší z dcer Chelsea se ale nakonec do hudby tak zamilovala, že se jí sama rozhodla živit. A nebyla to jen láska k hudbě, kterou v zákulisí objevila.

Našla si osobního i hudebního partnera

V roce 2011 se Chelsea na základě kamarádství se Zoë, dcerou Lennyho Kravitze, seznámila s Jonem Fosterem. Ten se proslavil nejen ve filmech, mezi které patří například horor Stay Alive, ale i svým hlasovým rozsahem.

Chelsea Tyler scaled

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

S hercem a muzikantem po pouhých dvou dnech od seznámení začala chodit. A vztah překvapivě vydržel dlouhé roky až dodnes. Ačkoli tomu po tak rychlém startu málokdo věřil.

Brzy po začátku vztahu spolu Chelsea a Jon založili skupinu Kaneholler. Mezi nejslavnější hity kapely patří písně Someone New a Breathe You Out.

Od té doby tvoří dvojice pár nejen v osobním životě, ale i v tom hudebním. I dnes vychází nová alba skupiny, kterou fanoušci milují. A aby svou lásku pár stvrdil, v roce 2015 se vzali.

Jon Foster pro People.com řekl: „Oba jsme si trochu uvědomili, že se do jisté míry držíte několika různých vztahů. Máte svůj pracovní vztah a svůj romantický vztah a své přátelství a se všemi těmito věcmi je třeba zacházet s určitou úrovní respektu a jemnosti. “

Po otci zdědila jeho pověstný úsměv

Chelsea je dnes třicet dva let. Se svým manželem se nadále věnují hudbě a užívají si přízně fanoušků. Za to je umělkyně vděčná nejen právě Jonovi, ale také svému otci, který ji vždy podporoval, a navíc jí předal zkušenosti.

Podobnost se Stevenem Tylerem navíc zpěvačka nezapře. Zdědila po něm totiž jeho pověstný úsměv od ucha k uchu, kterým se na diváky z pódia usmívá a předává jim veškerou energii, kterou sama do hudby věnuje.

Otci zpěvačky a slavnému frontmanovi Aerosmith je dnes sedmdesát dva let. Zpěvák je stále oblíbený díky svému nakřáplému hlasu a stejně tak jako jeho dcera i on nadále vystupuje pro davy nadšených fanoušků.

Zdroj: en.wikipedia.org, nytimes.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články