Na dceři Kateřiny Brožové mohou matčini fanoušci oči nechat. Ukážeme vám proč

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Katerina Brozova
Zdroj: Profimedia

Kateřina Brožová je skvělá česká herečka, moderátorka a zpěvačka. Proslavila se rolemi v seriálech, filmech, ale i odvážnějšími erotickými scénami a fotografiemi pro Playboy. Její dcera má zatím plány jiné.

V roce 1994 si Kateřina Brožová zahrála několik peprných scén ve filmu Vášnivé znalosti 2. Znát ji můžeme také z filmu Ohnivé jaro nebo Smolař.

Umí se skvěle sžít s rolemi sebestředných a ambiciózních žen, to dokazuje třeba i v seriálu Sestřičky, kde hraje hejtmanku a matku doktorky Saši Růžičkové. Ve skutečnosti je to ale milá žena a skvělá matka.

S dcerou by je od sebe jeden nerozeznal

Tak jako spousta dalších herců a zpěváků jde i Kateřina Brožová s dobou a se svými fanoušky komunikuje pomocí sociálních sítí. Na Instagramu poměrně pravidelně sdílí fotografie z osobního i pracovního života.

Kolem Vánoc přidala fotku, na které je u vánočního stromečku společně se svou dcerou. Ta roste do krásy a své matce se podobá opravdu téměř ve všem.

Dokonalé ženské rysy, příjemný úsměv a dlouhé blond vlasy. Že netušíte, kterou z žen popisujeme? Není se čemu divit, dcera Brožové je totiž celá maminka. A aby toho nebylo málo, také se jmenuje Kateřina.

Příjmením ovšem naštěstí není Brožová, to už by v tom byl opravdu zmatek. Kateřina mladší se jmenuje Tomanová podle svého otce Zdeňka Tomana, se kterým se její matka rozvedla v roce 2004.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Tomanova (@tomanova_k)

Jste kočky, která je která?

Že jsou si obě ženy velmi podobné, není pouze názor naší redakce. V komentářích pod fotografií se to totiž hemží vtipnými komentáři a dohadováním, která z dívek je krásnější a která z nich je vlastně která.

Spíše než jako matka s dcerou podle většiny fanoušků vypadají jako sestry. Někteří dokonce žertují, jak je nefér, že se v jedné rodině narodily dvě takové krásky.

Kateřina Brožová se podle některých vůbec nemění a přibývající roky na ní nejsou znát, zatímco její dcera ji v kráse dohání. Sledující už se nemohou dočkat, až se objeví další rodinná fotka.

Podobné zájmy, jiné plány

Nejen vzhledově jsou si obě Kateřiny podobné. Dcera Brožové totiž miluje jízdu na koni, což je velkým koníčkem i její matky. Ostatně i to lze vyčíst z jejího Instagramu.

Fotografie z projížďky na koních nebo z péče o ně sdílí Kateřina poměrně často. Zatím to ale nevypadá, že by se mladší z krasavic chtěla stát herečkou nebo zpěvačkou.

Spíš to vypadá, že by se chtěla věnovat něčemu aktivnějšímu, miluje totiž skoro všechny druhy sportu a zakládá si na své postavě. Kam ji nakonec ostud zavede, zatím úplně jasné není.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články