Nejstarší dcera Hložánka z Ulice je bruneta s pronikavým pohledem. Její krása vás ohromí

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Miroslav Hanus
Zdroj: Profimedia

Představitel popleteného komunálního politika Hložánka z Ulice Miroslav Hanuš má v nekonečném seriálu i svou krásnou dceru. Eliška je dnes jednou z hlavních postav, ale za pár týdnů se na chvíli ztratí, protože z ní bude maminka.

Známý český herec Miroslav Hanuš se do povědomí diváků zapsal především účastí v oblíbeném nekonečném seriálu Ulice, kde ztvárňuje roli Antonína Hložánka.

Ekonomie ho nebavila

Než se z něj stal herec, vystudoval střední školu s ekonomickým zaměřením. Poté změnil obor a vystudoval DAMU.

Nastoupil do kladenského divadla a jeho herecká kariéra se naplno rozjela. Objevil se například ve filmu Lidice nebo v seriálu Případy 1. oddělení. Dnes už se věnuje také režii.

V roce 2019 v oblíbené soutěži StarDance dokonce všem ukázal, že kromě toho, že je skvělý bavič, je také dobrý tanečník.

Je obklopen krásnými ženami

Právě tehdy si mohli všichni jeho fanoušci všimnout, že má doma harém krásných žen, který ho pravidelně chodil podporovat do hlediště.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eliška Hanušová Bašusová (@el_izabeta)

S manželkou Janou přivedl na svět tři krásné dcery. Jedna z nich se vydala v tatínkových šlépějích a stala se z ní herečka.

Další generace na obzoru

Eliška Hanušová Bašusová je ve svých šestadvaceti letech provdaná a ze svého tatínka zanedlouho udělá pyšného dědečka.

Požehnaný stav se krásné Elišce dařil dlouho držet v tajnosti. Trochu však zamíchal karty v již zmíněném nekonečném seriálu Ulice.

Tam se totiž Eliška již nějakou dobu objevuje v roli Báry. Scénáristi tak budou muset vymyslet lehkou úpravu děje seriálu, aby se mladá herečka nějakou dobu mohla naplno věnovat roli maminky.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články