Moderátorka pořadu Peříčko má i po 20 letech co ukázat. Podívejte se na její štíhlý pas a vyzývavý výstřih

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Pericko Jana Stefankova
Zdroj: Jiří Janoušek / CNC / Profimedia

Krásná blondýnka, která kdysi provázela lechtivým pořadem Peříčko, se už dávno pohybuje v naprosto odlišeném odvětví, než ve kterém začínala. Kam se poděla Jana Štefánková a čím se dnes živí?

Česká moderátorka a modelka Jana Štefánková se narodila v roce 1974 v Havlíčkově Brodě. Vystudovala zde gymnázium a ve volném čase se věnovala atletice.

Stala se z ní krásná blondýnka s mírami modelky, a tak se není čemu divit, že ji svět módy a krásných žen zlákal, a když dostala příležitost, vrhla se do něj naplno.

Zlom v kariéře

Ve dvaceti letech se jí podařilo nafotit seriál pro prestižní pánský časopis Playboy a stala se z ní první česká playmate roku.

Jako modelka dostávala příležitost nejen před fotoaparátem, ale také před kamerou. Objevovala se v reklamách a později uváděla erotickou talk show Peříčko.

Cestování bylo její vášní

Už tehdy hodně cestovala a učarovaly jí zejména ostrovy. Angličtinu studovala na Havaji, kde se poprvé setkala s kurzy etikety, které se jí moc zalíbily.

Jana Stefankova

Zdroj: Profimedia

Na Havaji nezakotvila natrvalo, osud ji zavál na Seychely v Indickém oceánu. Mezitím stále pracovala také v česku a moderovala například Českou Miss nebo Fotbalistu roku.

Dnes podniká na Seychelách

V rozlítaném životě našla prostor také na to, aby založila rodinu. S manželem vychovávají dva syny, ale soukromí se snaží pečlivě střežit.

Manželé společně podnikají na Seychelách, kde pořádají kurzy obchodní etikety a etikety stolování. Druhou činností je pak prodej realit v oblasti Indického oceánu.

Ačkoliv je to už více než dvacet let od dob, kdy Jana zářila na televizní obrazovce, i dnes vypadá fantasticky. Do Česka se ráda vrací.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články