Moderátor Rey Koranteng ukázal, jaké byl v dětství pěkné kvítko. Jeho háro by mu záviděla i vaše manželka

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Borhyova Koranteng
Zdroj: Profimedia

Těžko bychom mezi moderátory zpravodajských relací hledali větší personu, než je Rey Koranteng. Za více než dvacetiletou kariéru si získal spoustu fanoušků a společně s kolegyní Lucií Borhyovou je neodmyslitelnou součásti TV Nova. Jak vypadal exotický moderátor v dětství?

Ačkoliv působí jako typický cizinec, je Rey Koranteng z jedné poloviny Čech. Narodil se v roce 1974 v Praze a jeho matka Ludmila je Češka. Otec pochází z Ghany. Právě po něm Rey zdědil exotický vzhled.

Roztomilý rošťák

Nedávno se podělil o jednu vzpomínku se svými fanoušky. Na Instagramu sdílel fotku z dětství, kde je zachycen s babičkou a jeho rošťácký úsměv a kudrnatého háro je roztomilost sama. Ačkoliv to tak podle snímku nevypadá, byl prý hodný kluk.

Po střední škole se rozhodl věnovat meteorologii a s touto branží také začínal v televizi. V roce 1994 nastoupil do televize Nova jako moderátor počasí.

Od roku 1999 ale zastává jeden z nejprestižnějších moderátorských postů. Společně s parťačkou Lucií Borhyovou moderuje hlavní zpravodajskou relaci na TV Nova.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rey Koranteng (@reykoranteng_official)

Profesionál každým coulem

Společně se stali neodmyslitelnou součástí Televizních novin. Pauzu si od sebe dali jen dvakrát, když byla Lucie těhotná. Mimo televizi společně podporují také různé charitativní nadace.

Prostor dostává i v politických rozhovorech a debatách před volbami. I tam dokazuje, že je muž na správném místě a živé vysílání mu nedělá problém.

V soukromí je otcem tří krásných dcer, Vanesy, Sofie a Leontýny. Právě jim věnuje většinu svého volného času.

Odpočívá v oblacích

Když má den volna, rád ho stráví ve vzduchu. Létání je jeho velkým koníčkem, a dokonce vlastní licenci na ultralehké letadlo.

Ačkoliv věkem už se blíží padesátce, vypadá pořád stejně a stále mu to na televizní obrazovce po boku Lucie velmi sluší.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články