Moderátor Pavel Zuna má dva syny, které od sebe nerozeznáte. Jejich vzhled vás překvapí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Pavel Zuna
Zdroj: Profimedia

Být rodičem může být náročná činnost. Být rodičem dvojčat je pak činností ještě náročnější. Nejkrásnější pocit pak je, když vám ratolesti přinášejí radost a dodávají pocit, že jste výchovu zvládli na jedničku.

Pavel Zuna je český novinář a jeden z nejpopulárnějších moderátorů a reportérů porevoluční éry. Vyzkoušel si práci ve všech třech nejsledovanějších televizních kanálech v zemi, odstartoval několik nových pořadů a také vyhrál řadu cen.

Šťastný otec

Pravděpodobně tou největší cenou jsou pro Pavla Zunu jeho ratolesti. S bývalou manželkou Andreou se poznali v roce 1996 při novinářské cestě s Václavem Havlem. Andrea přivedla na svět dvojčata Jana a Matěje a dceru Adélu. Pavel má z prvního manželství dceru Annu.

Známý moderátor je také šestinásobným držitelem ceny TýTý v kategorii Osobnost televizního zpravodajství. Nikomu se nepodařilo cenu získat víckrát než Pavlovi.

Jan a Matěj Zunovi jsou dvaadvacetiletí mladíci, kteří vynikají v zajímavém oboru. Studium na FTVS jim v minulosti nevyšlo, oni to ale nevzdali. Studiem na škole zaměřené na sport se rozhodli projít od začátku.

Už od dětství měli velkou podporu od rodičů. Ten jeden sport, který jim vydržel, si ovšem museli najít. Věnují se fotbalu a atletice, ve které vynikají. Rodičům přinášejí radost, a když přijde na hraní fotbalu, hrají za tým FC Prosex.

Sportovní úspěchy

Dvojčata Pavla Zuny mají ve sportu samé dobré výsledky. Rozhodně se za nimi skrývá velká píle a hodiny strávené na tréninzích. Matěj se například minulý rok ukázal na mistrovství republiky do dvaceti dvou let.

Nejúspěšnější pro něj byl běh na dvě stě metrů. Sedmé místo je krásné, stejně tak jako úspěch, že se Matěj dostal do finále.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Matěj Zuna (@matejzuna)

Dvojčata jsou od sebe k nerozeznání. Mohla by se tedy zkusit vyměnit při sportovním zápasu. Otázkou ovšem je, zda by dokázala podat stejný výkon.

Moderátor aktuálně pracuje pro společnost Emma Capital ve funkci manažera pro vztahy s veřejností. Třetím rokem také spolupracuje s internetovou televizí MALL.TV. Pro tu připravil několik sérií pořadu Top Moment.

A pokud znáte pořad Psí hrdinové, tak zrovna v tomto pořadu jste mohli Pavla zaslechnout.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články