Michal Novotný se ve společnosti ukázal s novou krasavicí. Neuvěříte, jaké strašidlo si vybral

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Michal Novotný
Zdroj: Profimedia

Láska je v životě ta nejdůležitější věc. Najít si správný protějšek je běh na dlouhou trať a společné soužití je také velmi důležité. Když se to podaří, máte vyhráno. Důležitou věcí je také humor. A ten známým hercům rozhodně nechybí.

Michal Novotný je český herec, bavič, moderátor a dabér. Michal vystudoval herectví na DAMU, později se objevoval v Divadle na Vinohradech. Známý je z televizních obrazovek. Hrál v seriálech Redakce nebo Ordinace v růžové zahradě 2.

Láska až za hrob

Před nedávnem se na instagramovém účtu Mirka Etzlera objevila fotografie, která pobavila všechny fanoušky. Na fotce je také mimo jiné i Michal Novotný. Hvězda, která byla v roce 2012 nominována na Cenu TýTý v kategorii Objev roku, našla pravděpodobně i svou osudovou lásku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený mireketzler (@mireketzler)


Tou se na malou chvíli stal právě Mirek Etzler, známý herec, který se v minulosti objevoval například v seriálu Pojišťovna štěstí. Mirek se svým synem baví fanoušky na sociálních sítích, v minulosti jsme vám o jeho vtípcích přinesli podrobnější informace.

Příspěvek si zasloužil velký úspěch a popis u příspěvku mluví za vše. „Láska kvete v každém věku! V každé podobě! Michal Novotný a já jsme toho důkazem.“ Fanoušci však byli na první pohled trochu zmatení.

Mysleli si totiž, že je na fotografii po boku známé Jitky Čvančarové. U jednoho komentáře, který upozorňoval na podobu s ní, dokonce Mirek odepsal. Dodal jen: „Jsem hezčí.“

Pan herec

Zajímavostí je, že Michal se k herectví dostal zajímavou cestou. Při studiu na gymnáziu si jeden z profesorů všiml jeho talentu a řekl mu, aby si vybral jako budoucí kariéru právě herectví.

Michal řekl, že o podobné profesi nikdy nesnil a ani netušil, co hraní obnáší. Párkrát se zasmál nad tím, že dodnes nechápe, co ho na prkna divadel zavedlo. Jsme ale rádi, že si tuto kariéru vybral, protože filmy s Michalem jsou skvělé.

Ve volném čase rád vaří, v minulosti hrál v dechovém orchestru. S Mirkem Etzlerem jsou nerozluční kamarádi a snad nás brzy pobaví další společnou fotografií, která bude sršet láskou.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články