Mazlíček Ethana Hawkea se má jako v bavlnce. Jeho blaženého výraz vám vykouzlí úsměv na rtech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ethan Hawke
Ethan Hawke

Říká se, že výjimka potvrzuje pravidlo, a v případě pochybností o multitaskingu mužů ji americký herec Ethan Hawke potvrzuje. Zvládá totiž nejen pracovat, ale také pečovat o svou rodinu a čtyřnohé mazlíčky, a to najednou.

Rodák z Texasu a herec známý především z filmu Training Day letos oslavil padesáté narozeniny. Věk mu však rozhodně neubírá na elánu a energii, kterou srší.

Rozlítané dětství

Dětství prožil se svou matkou. Dokud se podruhé nevdala, hodně cestovali. Ethan měl možnost poznat mnoho krajin.

Během studií toužil po kariéře spisovatele a herce a bral hodiny herectví v divadle.

Už ve čtrnácti letech svůj sen zrealizoval, když dostal první roli, a postupně se z něj stával uznávaný herec, který byl v jednatřiceti letech poprvé nominován na Oscara, a to za již zmíněnou roli ve filmu Training Day.

Charismatický herec v minulosti žil s oblíbenou americkou herečkou Umou Thurman.

Společně měli dvě děti. Když se v roce 2003 rozešli, žádné drama se nekonalo. Na všem se domluvili a rozvod probíhal v přátelském duchu.

Pořád je v běhu

Jeho další partnerkou se stala žena, která jim ještě v době manželství s Umou hlídala děti.

Jak ale sám řekl, to že Ryan byla chůvou jeho dětí, nemělo na rozchod žádný vliv. I oni spolu přivedli na svět dvě děti.

Ačkoliv se Ethan měl co ohánět kolem svých ratolestí, dlouhou dobu mu dělala parťačku čtyřnohá kamarádka, border kolie. Pejska odjakživa zapojoval do veškerého dění.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ethan Hawke (@ethanhawke)

Před deseti lety společně dokonce běhali, a to i s kočárkem, ve kterém vozil svou nejmladší dceru. Definitivně tak potopil báchorku o tom, že muži nejsou schopni dělat více věcí najednou.

Jeden pes byl málo

Dnes mu společnost dělají dva psí parťáci, Georgia a Jett. S nimi se občas objeví na sociálních sítích, kde je vidět, že tito pejsci si žijí jako v bavlnce. O procházky neměli nouzi ani v letošním komplikovaném roce.

Společně se často procházejí ulicemi New Yorku a ani celebrity typu Ethana Hawkea se nevyhnou nutnosti si trochu zašpinit ruce, když po svých pejscích uklízí.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články