Hugh Jackman si čas se svými chlupáči vyloženě užívá. Při pohledu na jejich hrátky, si poskočíte radostí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Hugh Jackman
Hugh Jackman

Jeden z nejkrásnějších mužů planety je už více než dvacet let pod čepcem a o jiné ženy rozhodně nemá zájem. Jeho největšími láskami jsou kromě manželky a dětí dva pejsci, kteří s ním jezdí po světě a nosí značkové oblečky.

Dvaapadesátiletý australský rodák a úspěšný filmový herec Hugh Jackman patří mezi hollywoodskou špičku. Proslavil se zejména rolí Wolverina v sérii X-Men nebo hlavními rolemi ve filmech Kate a Leopold, Dokonalý trik nebo Van Helsing.

Krasavec s oceněním

Na Oscara byl nominován za svou roli Jeana Valjeana ve filmovém zpracování klasiky Victora Huga Bídníci. Zlatou sošku sice nezískal, ale za roli, kvůli které musel dost zhubnout, si odnesl Zlatý glóbus.

Kromě herectví je také slibným moderátorem, třikrát uváděl cenu Tony a v roce 2009 dokonce udílení samotných Oscarů. Pravidelně se objevuje mezi padesáti nejkrásnějšími muži planety.

Rodina na prvním místě

Od roku 1996 žije v manželství s o třináct let starší herečkou Deborrou-Lee Furness. Snažili o vlastní potomky, ale Deborra dvakrát potratila. Nakonec rodinu stejně založili, když v roce 2000 adoptovali syna Oscara Maxmiliana a o pět let později dceru Avu Eliot.

Dnes už jsou děti téměř dospělé, a tak si herec pořídil domácí mazlíčky. Společnost mu dělají dva pejsci. Možná právě díky nim a pravidelným procházkám se pořád udržuje v kondici a vypadá tak dobře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hugh Jackman (@thehughjackman)

Pejsci mu kradou popularitu

Francouzský buldoček Dali a kříženec pudla Allegra jsou jeho velcí miláčci a nedá na ně dopustit. A oni na něj také ne. S Hughem si totiž žijí královsky. Dali dokonce v chladných dnech nosí značkové oblečky i botičky.

Se svými pejsky tráví herec opravdu spoustu volného času. Dali mu dělá doprovod na procházkách, v posilovně, kde spokojeně odpočívá na dece, a občas i na cestách po světě.

Když nemůžou milovaní pejsci s ním, pravidelně s nimi komunikuje skrze videohovory.

Oba pejsci ovládli i jeho sociální sítě. Sám Hugh přiznal, že fanoušci už se kolikrát nezajímají o něj, ale o jeho milované mazlíčky. Uvidíme, čí sláva bude dále stoupat.

Nutné je uznat, že i ve dvaapadesáti letech vypadá Hugh Jackman pořád skvěle. Svou figuru si kromě procházek s pejsky udržuje i windsurfingem, který má rád.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články