Martin Zounar vyvezl dceru na projížďku. Podívejte se, jak vypadají praví tvrďáci

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Martin Zounar
Zdroj: Jakub Poláček / CNC / Profimedia

Trávení volného času s dětmi je ten největší dar, který můžeme dětem dopřát. Děti budou mít na rodiče vzpomínky celý život a rodina je v životě také to nejdůležitější. Známý český herec trávil čas se svou dcerou zajímavým způsobem.

Martin Zounar je český moderátor a herec. Jeho první velkou rolí byla role mladého vojáka Tomáše v seriálu Chlapci a chlapi.

Později se objevil v seriálu Velmi křehké vztahy nebo Rodinná pouta. Diváci ho ale v poslední době mohou nejvíce vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Projížďka po okolí

Martin se před nedávnem pochlubil fotografií s dcerou Claudií. Většina lidí by si myslela, že s dcerou bude vymýšlet převážně holčičí aktivity, to se ale nestalo. S dcerou se rozhodl pro tvrďáckou aktivitu – ukázali se na motorce.

Fanoušci mají o herce a dceru Claudii strach. K příspěvku píší, aby na sebe tito dva motorkáři dávali pozor. Také nezapomněli zmínit, jak moc si jsou oba podobní. A musíme uznat, že podoba těchto dvou motorkářů je doopravdy veliká.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Zounar (@martin_zounar_official)

Martin s Claudií se dokonce sladili. Žlutá motorka s bílými prvky skvěle ladí s helmami, které pro jízdu tito dva zvolili.

Claudie se pochlubila žlutou helmou, Martin pak bílou. Pokud na silnici potkáte rychlý stroj, který řídí muž v bílé helmě, může se jednat zrovna o známého herce.

Obézní herec?

Martin Zounar se fanouškům svěřil s jednou věcí, která ho v životě trápí. Tou je obezita, kterou se rozhodl řešit. Nezvolil dietu, ale dohled lékaře, který snad Martina dovede k vysněné váze.

Ovšem hned v dalším příspěvku, který na svůj instagramový přidal, se pochlubil videem, ve kterém s kolegyní peče sladký dezert. Martine, bacha na sladké, to je přece při hubnutí to největší zlo!

Herec se očividně nebojí výzev . Před nedávnem se staral o vlasy své partnerky. Ve videu se snažil být vtipný, bohužel mu ale nedošlo, že je jeho styl vyjadřování trochu přes čáru.

Napodobování homosexuálního kadeřníka si mohl herec odpustit. Doufáme, že se přes nepovedený vtip povedl alespoň účes partnerky.

Herec na svůj instagramový profil natáčí pořad s názvem „Jako k ohni,“ ve kterém vaří nejrůznější pokrmy. Martinovi přejeme, ať se snaha o zhubnutí vydaří.

Autor: Štěpán Pacík


Související články