David Limberský měl už jako malý kluk velký potenciál. Podívejte se, jaké rebelské kousky předváděl

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
David Limbersky
Zdroj: Profimedia

Sportovní úspěchy jsou vždy velkým důvodem oslav. Český fotbalista David Limberský před nedávnem oslavil kulaté číslo. Věk to ale nebyl. Podívejte se, o jakou záležitost se jedná a proč byla důvodem pořádného veselí.

David Limberský je český fotbalový obránce, záložník a bývalý reprezentant, který od roku 2008 hraje za klub FC Viktoria Plzeň. V minulosti působil na klubové úrovni v Itálii a Anglii.

Studium zajímavého oboru

Fotbalista se v mládí rozhodl pro studium oboru, který ocení každá žena. David se totiž vyučil na kuchaře. A která by doma nechtěla muže, který ji bude zásobovat skvělým jídlem? David ovšem od plotny utekl za sportem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený David Limbersky (@davidlimbersky)

Fotbalista měl co slavit. Před pár dny se na svém instagramovém profilu pochlubil fotografií, ke které dodal:

„400 startů v lize. Je to krásná meta a děkuji za ni své rodině, spoluhráčům, trenérům a vedení. Je to dlouhá, ale krásná cesta. Nic není nemožné, stačí si jít za tím a neuhnout z cesty i v těžších časech. Skončit můžeš vždycky, je to ta nejjednodušší varianta. Nikdy se nevzdávej a bojuj, jako by to mělo být naposled.“

K příspěvku přidal i fotografii, na které se jako malý raduje z poháru, který obdržel. Jak sám David píše, důležité je si jít za tím, co chcete. A podle fotografie toužil po sportovní kariéře už od mládí.

David není svatoušek

Fotbalista sám přiznal, že byl v minulosti rebel a dodal, že teď už je vše mnohem lepší. Fanoušci jsou ovšem z Davidova tvrzení trochu na vážkách. Jako rebel totiž působí i nadále a občas provede nějaký ten buřičský kousek.

Jako každý sportovec, i David se rád projede luxusním vozem. Většina sportovců si ale před jízdou odpustí skleničku dobrého pití. Před pár lety ale tento hráč naboural se svým vozem značky Bentley a snažil se od místa nehody ujet. Byl ovšem dopaden policisty a v krvi měl něco málo přes jednu promile.

Fotbalista aktuálně žije s manželkou Lenkou a společně mají tři děti. Lenka je podnikatelka a společně se svým mužem tvoří krásný pár. Oba dva si rádi užívají luxus a často dovolí fanouškům nahlédnout do osobního života díky sociálním sítím.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články