Martin Dejdar byl napaden. Povíme vám, co se mu stalo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Martin Dejdar
Zdroj: Profimedia

Nebezpečí může číhat na každém rohu. Při cestě do práce, při nákupu, vlastně úplně všude. Třeba i při brouzdání na internetu. A zrovna na internetu je potřeba si hlídat své soukromí dvakrát více než kdekoliv jinde.

Martin Dejdar je český herec, dabér a komik. V mládí vystudoval herectví na pražské DAMU, první roli obdržel ve filmu Šakalí léta, kde se velice proslavil.

Za účinkování ve filmu Amerika dokonce obdržel cenu Český lev za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli.

Dejte pozor na to, s kým komunikujete

Nebezpečí na internetu je téma, o kterém se mluví neustále. Při vyplňování osobních údajů se doporučují kontrolovat bezpečnostní certifikáty webových stránek, maminkám se zase nedoporučuje chlubit se ratolestmi na sociálních sítích, protože co je jednou na internet přidáno, to už nikdy nezmizí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Dejdar (@martin.dejdar)

Martinovi se přihodila jedna nepříjemná situace, která je v poslední době velice častá. Na svém instagramovém profilu sdílel příspěvek, ve kterém upozorňuje na to, že si někdo založil profil pod jeho jménem.

Tato věc se stala u „internetových útočníků“ velice oblíbená a pod jmény celebrit pořádají nejrůznější soutěže, při kterých musíte vyplnit zmiňované osobní údaje. Jakmile tak jednou uděláte, jste v pasti.

Podvodníci mají volno

Pokud si myslíte, že zrovna vám nic nehrozí, jste na omylu. Nezaměstnanost, která vznikla kvůli pandemii koronaviru, udělala ještě z více lidí podvodníky. Dejte si proto při brouzdání internetem velký pozor, na co klikáte.

Od Martina Dejdara je velice milé, že fanoušky na podvodníka, který vystupoval pod jeho jménem, upozornil. Zrovna na sociální síti Instagram je Martinův profil označen modrou fajfkou, díky které víte, že komunikujete s pravým profilem známého herce.

Pokud pak přemýšlíte, co herec dělá v době pandemie, prozradíme vám to. Herec vlastní podnik, který se minulý rok otevřel na Smíchovské náplavce. Martin si rád v něm rád vychutnává kávu, bohužel ale sám, protože kavárny jsou už nějakou dobu zavřené.

U fotky s Ozzákem si Martin před pár dny vyléval srdce s přáním, aby byly podniky znovu otevřené. Později pak přidal fotografii domu Pacovských z oblíbeného seriálu Comeback, kolem kterého se procházel.

Budeme doufat, že se vše již brzy vrátí zpět do normálu a Martin bude mít možnost přivítat své zákazníky.

Autor: Štěpán Pacík


Související články