Hvězda filmu pro dospělé Lady Dee skončila s natáčením. Takhle výborně dnes vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Lady Dee
Zdroj: Profimedia

Mladá a krásná hvězda filmů pro dospělé Lady Dee prochází velkou životní proměnou. Skončila s natáčením a za pár týdnů ji čeká úplně nová role. Všechny překvapila svou ohromující novinou.

Drahomíra Jůzová je mladá česká herečka, která se proslavila hlavně v branži filmů pro dospělé, kde je známá pod přezdívkou Lady Dee.

K práci ji donutily životní okolnosti

Do světa hanbatých filmů se dostala, sotva dosáhla dospělosti. Díky svému velmi mladistvému vzhledu od začátku sklízela úspěchy.

Sama několikrát přiznala, že ji k této práci dohnaly komplikované rodinné vztahy, kvůli kterým odešla do Prahy a musela se nějak uživit.

Honoráře v této branži se pohybují v řádech tisíců za den natáčení, a tak si vydělala pořádný balík. Nic ale není zadarmo a několikrát si sáhla na dno.

V branži je úspěšná a nebere si servítky

Je proslulá svou upřímností a nebojí se prozradit i pikantnosti z natáčení, při kterých se ostatní lidé červenají studem. Prozradila také to, že kdysi podstoupila labioplastiku.

Lady Dee

Zdroj: Profimedia

Zkušenosti nasbírala i za hranicemi České republiky a v zahraničí si našla také svého současného partnera. Ten je ze stejné branže, a proto mu její práce nevadila a nebral ji jako nevěru. S tím vším je teď ale konec.

Čeká ji nová role

Mladičká hvězda filmů pro dospělé totiž před pár měsíci oznámila, že je těhotná, a tím pádem končí s natáčením.

Těhotenství plánované nebylo, ale i tak je na roli maminky připravená. Ani po porodu dle svých slov neplánuje návrat do branže, protože se chce naplno věnovat svému dítěti.

Na svém instagramovém účtu sdílí s více než osmdesáti tisíci fanoušky i momenty ze soukromého života. V současné době se často chlubí svým těhotenským bříškem, které jí velmi sluší.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články