Manželka Tomáše Matonohy se nemá za co stydět. Ukázala snad největší dekolt českého showbyznysu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Tomas Matonoha
Zdroj: Profimedia

Lucie Benešová se právem řadí mezi úspěšné české herečky, navíc zřejmě umí míchat elixír mládí, protože vypadá pořád naprosto skvěle. Půvabná blondýnka je už sedmnáct let manželkou Tomáše Matonohy a společně láskyplně pečují o svou velkou rodinu.

Úspěšná česká herečka Lucie Benešová se narodila v Praze v roce 1974. Odjakživa v ní dřímal herecký talent a poté, co si párkrát vyzkoušela práci před kamerou v menších dětských rolích, se rozhodla studovat na Státní konzervatoři v Praze.

Konzervatoř až napodruhé

Napoprvé to však nevyšlo a po roce stráveném na zeměměřičské průmyslovce, kde se vůbec nechytala, se rozhodla zkusit svůj sen podruhé a vyšlo to.

Mezi její spolužáky patřili například Adéla Gondíková, Tereza Pergnerová nebo Aleš Háma.

Díky svému angažmá v Černém divadle Jiřího Srnce se chvíli po revoluci dostala do zahraničí, kde sbírala cenné zkušenosti.

Po návratu se ale opět objevila i před kamerou. Zahrála si například v dramatu Vekslák aneb Staré zlaté časy.

Chvíli se moc nedařilo

Poté se jí s partnerem Filipem Blažkem narodil syn Lucián a její herecká kariéra kromě několika dabingových příležitostí stagnovala. Pamatovat si ji můžete třeba z bulvárního televizního pořadu Prásk, kde vystupovala jako jedna z Berušek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

Nakonec ale velkou náhodou získala roli v televizní povídce Muž, kterého chtějí, kde se navíc potkala se svým současným partnerem Tomášem Matonohou.

Sklízí úspěchy v seriálech

První hlavní roli získala v seriálu Horákovi, kde si zahrála matku pětičlenné rodiny. V seriálech jí to šlo bravurně a postupně se objevila v Ulici, Ordinaci v růžové zahradě, Gymplu, Vinařích, a dnes je jednou z hvězd Slunečné, kde hraje servírku a bývalou prostitutku.

Mimo to je také maminkou celkem čtyř ratolestí. Nejstarší syn Lucián se loni oženil.

S Tomášem Matonohou jsou manželé už sedmnáct let a společně mají ještě syna Štěpána, osvojili si dceru Sáru a čtveřici uzavírá nejmladší dcera Lara.

Ačkoli jsou oba velmi pracovně vytížení, bravurně zvládají nejen péči o děti, ale také o svůj pražský dům, který zrekonstruovali.

Loni Lucie oslavila šestačtyřicáté narozeniny a platí u ní heslo, že věk je jenom číslo. Vypadá totiž už řadu let stále skvěle, což pravidelně vyzdvihují i její seriáloví fanoušci.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články