Manželka Radoslava Kováče zakryla prostěradlem to nejnutnější. Podívejte se, kolik toho ukázala

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Radoslav Kovac
Zdroj: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Už dlouhých šestnáct let tvoří bývalý fotbalista Radoslav Kováč pár se svou krásnou manželkou Klárou. Ta sice dávno dala vale přehlídkovým molům, ale stále by se na ně z fleku mohla vrátit. Postavičku má parádní i po dvou dětech.

Jednačtyřicetiletý bývalý fotbalový reprezentant Radoslav Kováč se fotbalu ani po konci své kariéry příliš nevzdálil. Dnes působí jako trenér prvoligového týmu SFC Opava.

S fotbalem začínal jako mladý kluk v Loučné nad Desnou a poté se přesunul do Šumperku. Střední školu studoval v Olomouci, kde nastoupil do prvoligové Sigmy.

Zkušenosti sbíral i v zahraničí

Po osmi letech hanácký klub opustil a přesunul se na pražskou Letnou do Sparty Praha. Odtud později putoval do zahraničí. Zahrál si na hřištích v Rusku, Anglii i Švýcarsku.

Dostal se také do reprezentačního výběru Česka. S týmem do jednadvaceti let dokonce získal titul na mistrovství Evropy.

Obletovaly ho fanynky

Svou profesionální kariéru zakončil v roce 2016 v dresu klubu Sparta Praha. Pohledný fotbalista byl odjakživa snem mnoha žen, on už je ale šestnáct let spokojený po boku své manželky Kláry.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Klára Kováčová (Medková) (@klarakovacovaofficial)

Klára Medková získala v roce 2003 titul první vicemiss České republiky a rozjela svou modelingovou kariéru. Svět krásných žen ale poté, co se jí narodily děti, opustila.

Z manželky je sportovkyně

S manželem vychovávají dva kluky a z Kláry se stala vzorná maminka v domácnosti, která o svou rodinu královsky pečuje.

Půvabná blondýnka ale nikdy nezapomínala na sebe a odjakživa se udržovala ve formě. Dodržuje zdravý životní styl, od dětství nejí maso a vyhýbá se pečivu a tukům.

Denně také cvičí a v letních měsících ji můžete potkat jako účastnici extrémních závodů Spartan race. Jako správná sportovkyně nezapomíná ani na regeneraci a pravidelně navštěvuje saunu. Dokonce uvažuje o tom, že si ji s manželem pořídí i doma.

Autor: Karolína Stoczková


Související články