Manželka Karla Vágnera se toho nebojí. Její výstřih vás dostane do varu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Karel Vagner
Zdroj: Profimedia

Karel Vágner je nejenom autorem řady známých hitů, ale také pyšným tatínkem a dnes už i dědečkem. Ne vždy ale byly jeho partnerské vztahy jednoduché. O tom by mohla vyprávět také jeho poslední žena Katina.

Rodina Vágnerových patří k těm početnějším. Známý český hudebník Karel Vágner se totiž za svůj život stihl několikrát oženit a zplodit dohromady šest potomků.

Karel Vágner starší se narodil v roce 1942 v Praze. Vyučil se nástrojářem a jako mladý se věnoval atletice a fotbalu. Jeho sportovní kariéru ale zastavil pracovní úraz.

Od sportu k hudbě

Během plnění povinné vojenské služby začal hrát na kontrabas a zamiloval si hudbu. Po návratu nastoupil na konzervatoř a hru na kontrabas začal studovat.

Působil v několika kapelách. Ač se zdá, že hudební branže není nebezpečná, on málem přišel o život. V roce 1968 havaroval a spadl ze srázu autobus, ve kterém Karel s kapelou cestoval. Naštěstí vypadl z okénka a nehodu přežil.

Ženy mu učarovaly

V soukromí mu vždy dělaly společnost krásné ženy. Motaly se kolem něj jak známé zpěvačky jako Eva Pilarová nebo Hana Zagorová, tak ženy mimo svět showbyznysu.

Karel Vagner manzelka

Zdroj: Profimedia

První ženou, se kterou založil rodinu, byla Želmíra. Měli společně syna Karla, ale vztah nevydržel. Poté potkal výtvarnici Moniku, s níž měl tři děti, a zároveň mu učarovala Řekyně Katina s níž má další dva potomky.

V jednu dobu tak známý hudebník udržoval vztah se dvěma ženami. Nakonec se však jeho vyvolenou stala Katina, kterou si v roce 2009 při tajném obřadu vzal.

Řekyně se stala vyvolenou

Manželé jsou již více než deset let. Katina je výrazně mladší, což je na první pohled zřejmé. Půvabná brunetka nezapře své řecké předky a pyšní se krásnou postavou.

Ačkoliv za pár let oslaví padesátiny, rozhodně na svůj věk nevypadá a vedle manžela vždy září. Když si před pár lety vzala na společenskou událost princeznovské fialové šaty s odvážným dekoltem, působila jako bohyně.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články