Manželka Filipa Blažka je kudrnatá divoška s pronikavým pohledem. Takto skvěle vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Filip Blazek
Zdroj: Profimedia

Známý herec Filip Blažek momentálně září v seriálu Slunečná jako tatínek dvou chlapců. Ve skutečnosti má ale doma tři krásné ženy. Obě jeho dcery totiž zdědily půvab po své krásné mamince Jolaně.

Úspěšný český herec Filip Blažek se narodil v roce 1973 v Praze a v hlavním městě také vystudoval konzervatoř.

Začínal jako pohádkový princ

Po absolutoriu krátce působil v mosteckém divadle. Na počátku devadesátých let se ale vrátil zpět do Prahy a nastoupil do angažmá v Městských divadlech pražských.

Jeho první velkou filmovou rolí byl princ Matěj z pohádky Nesmrtelná teta. Od té doby hrál především v pohádkách a televizních filmech.

Po přelomu tisíciletí se začal objevovat v různých seriálech. Zahrál si například v Letišti, Přešlapech, z novějších seriálů pak například ve Svatbách v Benátkách nebo v Přístavu.

Dnes jsou jeho doménou seriály

Jako detektiv se objevil také v Případech 1. oddělení a momentálně září v seriálu Slunečná, kde hraje bývalého trestance, který ovdověl a zůstal sám na výchovu dvou chlapců.

Filip Blazek manzelka

Zdroj: Profimedia

Pohledný herec se vždy těšil popularitě především u ženské části publika, ale v soukromí už je nějaký ten pátek šťastně zadaný.

Doma má krásné ženy

S partnerkou Jolanou žil dlouhou dobu na psí knížku, ale v roce 2019 se to změnilo. Krásnou partnerku si totiž vzal za manželku. Vychovávají spolu dvě dcery, Johanu a Filippu.

Manželka Jolana je krásná žena s bujnou kudrnatou hřívou a živí se jako manikérka. Obě dcery zdědily krásu po mamince a oblíbený herec má tak doma harém krásných žen.

Ačkoliv to rozhodně nepotřebuje, prošla manželka Jolana několika estetickými zákroky, za které se nestydí a netají se jimi. Sluší jí to čím dál víc.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články