Mazlíček Petra Čecha to s míčem bravurně roztáčí. Na to, co se naučil, budete koukat s pusou dokořán

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Petr Cech
Zdroj: Profimedia

Snad každé dítě si přeje domácího mazlíčka a podle statistik se v České republice nachází okolo dvou milionů psů. Petr Čech je jedním z těch, kteří si domů pořídili čtyřnohého chlupáče, který se přitulí i po náročném dni. Nebo si s vámi rovnou zacvičí.

Petr Čech je český fotbalový brankář a mnohonásobný český fotbalista roku. Minulý rok oslavil své osmatřicáté narozeniny a na tento věk se může pyšnit velkou sportovní historií.

Nejenže díky fotbalu procestoval svět, dokonce měl několikrát šanci zastavit se v jiných zemích a zahrát si za místní týmy, do kterých přestoupil.

Aktuálně hraje v mužstvu Arsenal FC a žije se svými dětmi Adélou, Damiánem a manželkou Martinou v Anglii. Co by to ale bylo za rodinku, která nemá chlupatého parťáka, jenž vždy zlepší den? Petr Čech má doma psa, kterému říkají Cody.

Přátelské a šikovné plemeno

Rodina Petra Čecha měla doma dříve psa Maxe. Ten v roce 2017 bohužel odešel do psího nebe a bylo jasné, že rodina potřebuje okamžitě nového mazlíčka. Po pár týdnech si rodinka pořídila nového miláčka, který tráví s rodinou veškerý volný čas.

Cody je stejně jako předchozí pes Max zlatý retrívr. O těch se říká, že jsou energičtí, silní a velice aktivní psi. Většinou jsou chováni jako rodinní mazlíčci a společníci.

Petr Čech na svém instagramovém účtu zavzpomínal na předchozího parťáka Maxe, kterého naučil hlavičkovat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Cech (@petrcech)

Petr sám okomentoval video se slovy: „Vzpomínka! V roce 2014 byl Max jediný pes na světě, který mě dokázal porazit!“.

Na videu je patrné, že šikovný pes Max si čas s Petrem doopravdy užíval.

Někteří Petrovi fanoušci komentují příspěvek se slovy, že Max nad Petrem vyhrál jen proto, že si Petr nenasadil brankářské rukavice. Roztomilost psa Maxe je ale určitě věc, která vyhrává ve videu na plné čáře.

Petr Čech v počítačové hře

Zajímavostí je, že se český brankář v roce 2020 dostal také do skupiny největších legend světové kopané v počítačové hře FIFA, která je oblíbená především u fotbalových fanoušků.

Ve výběru z českých hráčů zde můžeme najít pouze Petra Čecha a Pavla Nedvěda.

Kdo ví, jaký z našich fotbalistů se v budoucnosti objeví v této počítačové hře. Petr už ukončil svou profesionální kariéru, ale i přesto si rád zacvičí nebo zakope. Například s chlupáčem Codym.

Autor: František Olša


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články