Manželka Attily Végha se ukázala u bazénu. Podívejte se na její sexy fotku

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Atilla Vegh
Zdroj: Profimedia

Za okny mrzne, na sociálních sítích je teplo. Letní období, kdy se většina z nás vyrazila koupat do bazénu nebo k moři, je už dávno za námi. Můžeme ale také přemýšlet optimisticky, protože už zbývá jen pár měsíců do další letní sezóny.

Attila Pumukli Végh je nejúspěšnějším slovenským MMA bojovníkem. Jeho největším úspěchem je zisk titulu v polotěžké váze v druhé nejprestižnější světové organizaci Bellator.

V minulosti se také prosadil v kempo karate, ve kterém získal jeden světový a jeden evropský titul.

Život s manželkou

Co dalšího může považovat Attila za velký úspěch, je nalezení krásné ženy. Natália Végh je ženou, která se často prezentuje na sociálních sítích. S manželem tráví hodně času, což je na příspěvcích vidět.

V letní sezóně zveřejnila fotografii, na které u bazénu vypadá jako mořská panna.

K příspěvku dodala: „Ja som úplne letné dieťa. Milujem slnko, vodu, langoše, potápačské okuliare a teplé večery na teraske, juch, ale tam môžeme sedieť iba do deviatej, lebo potom nás žerú komáre zaživa. Nevadí, aj tak to milujem.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natália Végh (@natalindri)

Na zveřejněné fotce se kráska ukázala v pruhovaných plavkách. Můžete si také všimnout toho, že si Natália přes letní období na komáry dává velký pozor. Na jejím těle totiž není ani jediná známka po štípnutí.

Natália matkou

Pár se také radoval, když na svět přivedl potomka. Minulý rok v lednu se na svět podíval syn Attilka. Od jeho narození se Natáliin instagramový účet plní fotkami, na kterých sdílí tipy a zážitky ze života matky.

Syn Attilka letos oslavil jeden rok a roste jako z vody. Manželka MMA zápasníka si dle příspěvků na sociálních sítích potrpí na vzhled.

Na instagramovém účtu propaguje nejrůznější produkty, které jsou vhodné pro péči jak pro dospělé, tak i pro děti.

V nedávném příspěvku pak ukázala vysportované tělo. Je skvělé, že se při výchově syna dokáže udržovat v kondici, z čehož musí mít manžel radost.

Jak už jsme zmiňovali, za pár měsíců je tu léto. Budeme tedy doufat, že se Natália znovu pochlubí další fotkou v plavkách.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články