Máme další českou Marilyn Monroe. Dcera Kateřiny Brožové je krásná jako její maminka

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
katerina brozova
Zdroj: Profimedia

Herečka Kateřina Brožová je spoustou lidí považována za českou Marilyn Monroe. Možná je to tím, že před přibližně dvaceti lety ztvárnila v muzikálu Někdo to rád horké postavu Sugar, kterou v původním filmu hrála právě samotná Marilyn. Její dcera je další adeptkou na tento post.

Její dcera Kateřina jako by jí totiž z oka vypadla. Obě mají dlouhé blonďaté vlasy, laskavý úsměv a krásné oči. Po mamince zdědila i nos.

Jejím tatínkem je Zdeněk Toman, který byl Kateřininým manželem. Po rozvodu byla ale herečka ve vztahu s majitelem televizní stanice TV Barrandov Jaromírem Soukupem.

Dcerou se chlubí na instagramu

Kateřina Brožová si celkem hlídá své soukromí, ale na instagramu se občas svou krásnou dcerou pochlubí. Aby ne, když je to téměř její kopie.

Naposledy jste ji mohli na Katčiným instagramu vidět na Vánoce u vánočního stromečku. Pod fotografií se strhla debata fanoušků, jestli mamince podobná je, nebo není.

Názory na podobu se liší

„Vypadáte jako sestry“ napsala jedna ze sledujících, zatímco další jim pochválila jejich vzhled „Je krásná, ale i maminka je krásná“. „Krásné jste obě, ale maminka pořád hezčí.“

Někdo naopak jejich podobu na fotografii nevidí. „Podoba tam možná je, ale máma je krasavice. Dcera nic moc.“ „Kdo napsal, že si jsou podobné, tak má oči z kašparovy krávy. Na mámu nemá ani náhodou.“

Každý má jiný názor, však jejich podobu můžete posoudit sami. My v redakci si myslíme, že půvabnou krásu zdědila Katka po své mámě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Brozova (@brozovakaterina)

Na další fotografii na instagramu spolu pózují při západu slunce na Maledivách, kam ji Kateřina vzala na dovolenou po natáčení show Tvoje tvář má známý hlas.

Obě milují koně

Ačkoliv by jistě udělala do hereckého světa díru se svým vzhledem, jít ve šlépějích mámy zřejmě nehodlá.

Ráda se věnuje sportu a koním. Ty jsou jejich společnou láskou. Fotek s koňmi má Kateřina také plný instagram. Je vidět, že jsou obě veliké milovnice zvířat.

Autor: Pavlína Hálová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články