Mahu a její faux pas v luxusní restauraci. Z toho, co se jí stalo, vyprsknete smíchy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Mahulena Bocanova
Zdroj: Profimedia

Mahulena Bočanová hází jednu perlu za druhou a umí si udělat srandu i sama ze sebe. A to je jedna z věcí, které na ní lidi milují. Nedávno na Instagramu všechny pobavila trapasem, který se jí stal v nóbl restauraci. Tohle byste zažít nechtěli.

Herečka a moderátorka Mahulena Bočanová je známá pro své komediální nadání. A to nejen na jevišti, ale také ve skutečnosti.

Mahu pobavila trapasem

Nedávno rozesmála celý Instagram, když vylíčila neuvěřitelně vtipnou historku z večeře ve francouzské luxusní restauraci La Gare.

Zapomněla si totiž z šatů odstřihnout cenovku, na které sice byla velikost S, což značí, že se drží v perfektní formě, ale také na ní červeně zářila sleva.

Nakupuje ve slevách

A tak jsme se všichni dozvěděli, že Mahu si koupila šaty zlevněné ze 400 korun na 169 korun. A tomu my říkáme skvělý kauf.

V této situaci ji zachránil jeden z číšníků, který pohotově přiskočil s nůžkami a cedulku jí odstřihl. Nezabránil sice trapasu, ale alespoň ji nenechal chodit se slevou na šatech po zbytek večera.

Doufáme, že si touto záchranou vysloužil alespoň slušné dýško. Každopádně není pochyb o tom, že na Mahulenu v restauraci jen tak nezapomenou a budou si tuto historku ještě dlouho vyprávět.

„Ten pocit, když jdete na nobl večeři a číšník přiběhne s nůžkami, že vám visí na zádech cedulka. Chcípám! To jsem se moc neuvedla. Jediné super je to, že je to velikost S. Hubnu,“ napsala Mahulena pod fotku cedulky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mahulena Bočanová (@mahulena_bocanova_official)

S pobavenými komentáři se roztrhl pytel

V komentářích pod příspěvkem se strhla vlna smějících se smajlíků a poděkování, že se všichni skutečně pobavili a zasmáli se. Někteří dokonce doslova „brečeli smíchy“.

Kromě toho se spousta sledujících svěřila se svými podobnými trapasy, a jeden je lepší než druhý.

„Ježiš, já si pamatuji, jak jsem s vámi v Kozičce pila a zpívala na písničky od Ivetky Bartošové. To už je tak milion let, ale vždycky si vzpomenu, jak jste neměla boty a chtěla si půjčit moje, abyste si došla na toalety. Jste úžasná a vtipná žena a bylo mi ctí vás takto poznat,“ napsala jedna fanynka.

„Mně vypadl tampon z tašky a nevšimla jsem si toho. A pak přišel číšník a nenápadně se ohnul a podal mi ho se slovy: tady vám něco vypadlo, teda jako z kabelky. Byla jsem hotová,“ pochlubila se svým trapasem jiná.

Další se zase podělila o trapas, kterému byla svědkem: „Jednou jsem potkala chlapa a měl vzadu na kabátu kolíčky. Asi jak to strhnul ze šňůry.“

„Při ranní cestě do práce, měla paní přede mnou za páskem zavěšené ramínko na oblečení,“ přidala další.

Život je zkrátka potřeba brát s humorem, a to Mahulena rozhodně umí.

Zdroj: Instagram

Autor: Pavlína Hálová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články