Lukáš Pavlásek se proměnil v bahenního muže. Takto jste oblíbeného komika ještě neviděli

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Lukáš Pavlásek
Zdroj: Profimedia

Zkrášlovaní pletí je velice oblíbenou činností. Ženy si aplikují nejrůznější masky, dokonce i muži objevili tento trend, díky kterému můžete během chvilky vypadat o několik let mladší. Podívejte se, při jaké příležitosti si aplikoval masku komik Lukáš Pavlásek.

Lukáš Pavlásek je český komik, herec, textař a spisovatel. Známý se stal díky pořadu Na stojáka, ve kterém komik vystupuje. Mimo svou kariéru komika napsal také několik knih, např. Z deníku Ajťáka, Ve tmě jako v ranci jdou tři počůránci a jiné.

Zajímavá oslava

Mezinárodní den žen oslavil každý v jiném stylu. Květiny, čokolády, to vše ženy obdržely v tento sváteční den. Známý komik již ale už delší dobu slaví tento svátek jinak. Neuvěříte, jakým způsobem.

Lukáš Pavlásek na svůj instagramový profil přidal fotografii, která vás zaručeně pobaví. S pleťovou maskou na obličeji odpočíval doma na gauči a dodal, jakým způsobem slaví tento den už několik let za sebou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Pavlásek (@lukaspavlasek)

Pod příspěvek, který pobavil nejednoho fanouška, dodal: „Mezinárodní den žen slavím každý rok tak, že se na celý den proměním v ženu. A musím říct, že to je pravda: Víš, holky těžší to maj. Vše nejlepší všem ženám!

Komik si tuto každoroční tradici očividně užívá. V komentářích se dokonce objevila nabídka společnosti, která vyrábí spodní prádlo. Otázkou však je, zda by si herec oblékání spodního prádla užil.

Skvělá nálada

I přes negativní zprávy, kterými se to v poslední době jen hemží, se Lukáš snaží myslet pozitivně. Na svém instagramovém profilu podporuje zdravotníky, kteří to nemají v posledním roce dvakrát jednoduché.

Na respirátor, který je aktuálně nedílnou součástí každého člověka, si komik nakreslil srdíčko. Jeho nakreslením podporuje iniciativu všech zdravotníků. I Pavla už nebaví sedět doma, je si ale vědom toho, že zůstat doma je věc, která může pandemii zpomalit.

Náročné době se Lukáš přizpůsobil a svá vystoupení vysílá živě. Proto se mohou všichni fanoušci zasmát nad vtipy známého komika doma u televize. Svůj pořad nazval „Stand-up automat“ a pokud se máte zájem zasmát i vy, máte jedinečnou možnost.

Autor: Štěpán Pacík


Související články