Lidská Barbie podporuje v úpravách také svého syna. Ukážeme vám, jak bizarně oba vypadají

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Marcela Iglesias
Zdroj: Profimedia

Posedlost dokonalým vzhledem může leckdy zajít opravdu hodně daleko. Své o tom ví modelka Marcela Iglesias, která už za úpravy na svém těle utratila doslova majlant.

Jejím největším vzorem je slavná panenka Barbie. Blonďatá kráska s dokonalým zářivě bílým úsměvem a vosím pasem už svým vzhledem inspirovala mnoho dam po celém světě.

Úpravy v řádech milionů

Nic ale není zadarmo, a právě Marcela Iglesias, které se říká živá Barbie, za to, aby vypadala jako slavná panenka, utratila statisíce.

Za chirurgické zákroky zaplatila bezmála dva miliony korun. Estetické úpravy jsou pro ni běžnou záležitostí a nevidí na nich nic špatného.

Svého syna podporuje

Není tedy divu, že v takových úpravách podporuje také svého devatenáctiletého syna. Ačkoliv vedle sebe vypadají spíš jako pár než jako matka a syn, mladý Rodrigo i se svou mladistvou tváří podstupuje estetické úpravy.

Marcela a Rodrigo Iglesias

Zdroj: Profimedia

„Dal najevo, že se mu nelíbí vzhled jeho nosu,“ uvedla pro web Dailymail.co.uk Marcela. „Zkoušel už botox, který měl zabránit, aby jeho nozdry vypadaly široké, ale fungovalo to pouze pár měsíců. Cítila bych se provinile, kdybych nepodpořila svého syna,“ dodala.

Zároveň však pro web Dailymail uvedla, že by svého syna nepodpořila v liposukci. „Nikdy bych to nepřijala, protože první možností je tuky spálit, a ne je hned odsát.“

Zkušenosti sdílí se světem

„Když jde o obličej, tak bohužel žádné fitko nebo cvičení nepomůže,“ obhájila svůj pozitivní přístup k estetickým úpravám svého syna.

Marcela Iglesias

Zdroj: Profimedia

„Byl to můj nápad, se kterým jsem přišel sám,“ uvedl pro web Dailymail.co.uk Rodrigo a dodal, že to rozhodně nebyl k operaci v tak mladém věku motivován svou maminkou.

Společně tak můžou se světem sdílet své zkušenosti s různými estetickými úpravami, kterých rozhodně bude přibývat. Jen za botox totiž utratí za rok v přepočtu něco přes dvacet tisíc korun.

Zdroj: Instagram Marcela Iglesias, dailymail.co.uk
Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články