Z kena se stala barbie s pořádným dekoltem. „Cítím se jako znovuzrozená,“ říká

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jessica Alves
Zdroj: Profimedia

Nejslavnější transgender žena a profesionální celebrita Jessica Alves, která v minulosti vystupovala jako živoucí ken, nedávno podstoupila změnu pohlaví. Jako žena, která se podobá panence Barbie, se konečně cítí skvěle.

Světově proslulá milovnice plastických operací Jessica Alves se narodila v roce 1983 v brazilském São Paulu jako muž se jménem Rodrigo Alves.

První Barbie dostala od dědečka

Už jako dítě si říkala Jessica. Přestože se narodila jako chlapec, cítila jako dívka. Hrála si s panenkami, které česala a oblékala, hlavně s barbínami. Svou první dostala od dědečka.

Byla velmi plachá a svým okolím šikanovaná. V dospívání jí vlivem hormonální dysfunkce a přemíry estrogenu začala růst prsní tkáň, což okolí ještě víc popudilo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Alves (@jessicaalvesuk)

Za peníze, které jí odkázali prarodiče, se v devatenácti přestěhovala do Londýna, kde vystudovala public relations.

Plastiky ji stály balík

Předtím, než se z ní stala televizní hvězda, pracovala v leteckém průmyslu. Už v té době začala s plastickými operacemi, které ji postupně stále více měnily, aby vypadala jako živoucí ken.

„Mužská dokonalost pro mě znamená symetrii. Což jsou ostré rysy v obličeji, široká ramena, štíhlá postava, výrazná čelistní linie a vyrýsované svaly na břiše a hrudníku,“ řekla pro The Sun.

Po mnoha plastických operacích, které ji přišly na dost peněz, si uvědomila, že je transsexuálka, a rozhodla se podstoupit změnu pohlaví.

Dnes je z ní šťastná žena

Opět tak započala proces mnoha plastických operací, nechala si například zvětšit prsa na velikost D. „Cítím se úžasně, když můžu konečně světu říct, že jsem dívka. Jsem známá jako ken, ale uvnitř jsem se vždy cítila jako barbie,“ řekla pro deník The Mirror.

Na začátku letošního roku podstoupila v thajském Bangkoku změnu pohlaví, kdy jí lékaři odstranili penis a varlata a vytvořili neovaginu.

Pro Mail Online po úspěšné operaci sdělila: „Ve svých sedmatřiceti letech se cítím jako znovuzrozená. Nyní jsem připravená začít nový život jako šťastná žena.“

Zdroj: Mirror, Instagram, Wikipedia
Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články