Liam Hemsworth se pochlubil mazlíčkem, který mu doslova přerůstá přes hlavu. Z dávky roztomilosti se budete rozplývat

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Liam Hemsworth usmev
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Mladý, talentovaný a pohledný. To je herec Liam Hemsworth, který se proslavil především rolí Gala Hawthorna z filmu Hunger games. I oba hercovi sourozenci se věnují filmu, není tedy divu, že mají v rodině dalšího nadějného umělce.

Nějaký čas žil Hemsworth i se svým bratrem v domě svého filmového manažera. Pak si našli vlastní bydlení a rozjeli kariéru ve velkém.

Jednu z prvních rolí dostal Liam v seriálu McLeodovy dcery z roku 2007. Po boku staršího bratra začal ještě ten rok natáčet další seriál. V roce 2012 měl premiéru film Hunger Games, kterým se do povědomí diváků Liam zapsal asi nejvíce.

Při jeho románku se známou zpěvačkou si na něm média smlsla

Žádná celebrita se nevyhne médiím. Když v roce 2012 Hemsworth oznámil své zásnuby se zpěvačkou Miley Cyrus, stali se ve všech novinách velmi diskutovaným párem.

Jenže jejich šťastná zamilovanost netrvala ani rok. V září roku 2013 své zasnoubení zrušili. Aby udělali příběh ještě zajímavějším, v roce 2016 se dali znovu dohromady.

Noviny téměř nestíhaly jejich milostný život zaznamenávat a spekulovat o tom, co se mezi oběma celebritami bude dít dál.
23. prosince 2018 se Liam s Miley vzali a jejich svatba byla na titulních stránkách všech novin. Nikdo tehdy netušil, že po pouhých sedmi měsících pár oznámí rozvod.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

Se svými fanoušky se dělí o zážitky na Instagramu

Liam Hemsworth jde samozřejmě s dobou, a proto má svůj vlastní profil na sociální síti. Tam komunikuje se svými fanoušky, zveřejňuje fotky z natáčení i svého osobního života a vyjadřuje vděčnost za podporu.

Nedávno se pochlubil tím, že má už nějaký čas doma fenku jménem Dora, o kterou se postaral poté, co ji původní majitel opustil. Na fotografii vypadají jak Dora, tak Liam velmi šťastně.

Bílý čtyřnohý mazlíček mu skoro přerůstá přes hlavu, když se postaví na zadní.

V komentářích se fanoušci shodují na tom, že fena je roztomilá stejně jako její majitel, že je od něj velmi hezké, že pomáhá opuštěným psům najít nový domov, a že dal jeden dokonce právě Doře on sám.

I u další fotky, na které je Liam zachycený se svým psem, se fanoušci rozplývají nad jejich roztomilostí a přejí jim hodně štěstí a dobré nálady. O tu podle všeho není ani u jednoho z nich nouze.

Liam má v plánu nadále se s fanoušky dělit o své zážitky a pomocí Instagramu s nimi zůstat v kontaktu. Mohou se tak včas dozvědět o změnách v jeho životě nebo o filmových novinkách, které chystá.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články