Krásná Georgia May se proslavila v reklamě na kosmetiku. Frontman Rolling Stones na ni může být pyšný

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
mick jagger
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Sir Michael Philip Jagger se proslavil díky skupině Rolling Stones. Je také skvělým hercem, skladatelem a producentem. Mimo svět médií je ale především otcem svých dětí.

Žijící legenda anglického rocku se nikdy netajila svou láskou k ženám. Není tedy divu, že je veřejně známo, že má Mick Jagger celkem osm dětí. Ve světě showbyznysu se poslední roky pohybuje i jedna z jeho dcer a my vám prozradíme, která to je.

Georgia May se narodila v roce 1992. Jagger ji měl s modelkou Jerry Hall a dcera zdědila předpoklady pro to, aby se i ona stala tváří časopisů a modelingových kampaní.

Matka ji odmalička podporovala

Už jako malá byla Georgia rozkošným děvčátkem a její matka věděla, že její dcerka má před sebou světovou kariéru. Proto ji už v raném věku učila, jak se správně oblékat, malovat, jak chodit rovně a vznešeně.

Tyto osobní lekce modelingu jí v roce 2008 zajistily podpis smlouvy s profesionální agenturou. O pár let později už se pravidelně procházela po molech největších modelingových značek.

V České republice se objevovala na televizních obrazovkách v reklamě na kosmetiku značky Rimmel. Roku 2012 se zúčastnila ukončovacího ceremoniálu letních olympijských her v Londýně, což ji opět zviditelnilo.

Stephen Mormoris, senior viceprezident globálního marketingu v Coty Beauty pro Vogue.co.uk řekl: „Rimmel ztělesňuje londýnský vzhled, který velmi rezonuje s mladými lidmi z celého světa, kteří hledí na Londýn jako na centrum multikulturalismu a svobody projevu,“ a dodává, že Jagger byla vybrána, protože je „nervózní, experimentální a provokativní.“

Georgia May Jagger scaled

Georgia May Jagger scaled

Od roku 2009 do roku 2013 Georgia May Jagger působila jako hlavní představitelka kampaně pro firmu Hudson Jeans, spolupracovala i s velikány, jako jsou Tommy Hilfiger, Versace nebo Louis Vuitton.

Pyšní se také několika cenami za modeling, v roce 2009 byla jmenována modelkou roku na festivalu modelingových ocenění. Objevila se i v krátkém filmu fotografky Ellen von Unwerth, který posloužil jako modelingová kampaň pro německou šperkařskou firmu.

Vadu na kráse proměnila v přednost

Každý z nás máme nějakou tu vadu na kráse. A Georgia přesvědčila davy fanoušků, že i když se něčím lišíme nebo se sebou nejsme v některých ohledech spokojeni, stále jsme všichni krásnou osobností.

Když se dokonalá blondýnka se zelenýma očima usměje, její úsměv okouzlí všechny kolem. A to i přesto, že má mezi předními zuby malou mezírku, kterou by možná někdo označil za nedokonalost.

Ona je ale hrdá na to, že se právě taková narodila. Z malé vady na kráse si nic nedělá. Hrdě se směje na všechny kolem sebe a prokazuje, že sebevědomé vystupování je mnohdy důležitější než to, jak vypadáme.

Nikdo si tak netroufne zpochybňovat její krásu a fanoušci ji milují. Georgia dodnes s radostí přijímá všechny rady své maminky, která má ve světě modelingu mnoho zkušeností.

Její otec, sedmasedmdesátiletý zpěvák Mick Jagger, na ni může být hrdý. Stejně tak, jako i ona na něj. Umělec totiž dodnes vystupuje na velkých pódiích a vyprodává haly.

Zdroj: en.wikipedia.org, Vogue.co.uk
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články