Král rapu Rytmus předvedl parádní kousek. Z tohohle vás pořádně zamrazí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Rytmus
Zdroj: Pavel Kovaricek / Shutterstock.com

Před pár lety většina lidí nad milovníky otužování kroutila hlavou. Tento trend se stále více stává oblíbeným, a na sociálních sítích dokonce vznikly skupiny, v nichž se milovníci otužování podporují a sdílejí zmrzlé fotografie.

Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, je slovenský rapper a popový zpěvák. Je také označován za jednoho z nejvulgárnějších, ale i nejnadanějších ve svém oboru na Slovensku. Jeho žena, Jasmina Alagič, se v minulosti objevila jako moderátorka televizní soutěže Superstar.

Před nedávnem na svět Rytmus a Jasmina přivedli potomka. Narodil se jim syn Sanel, kterému je jeden rok. Fanoušci by rádi viděli Sanelův obličej, ten ale Rytmus s Jasminou přísně střeží.

Obličej syna přísně střeží

Rytmus se k přání fanoušků dokonce vyjádřil na svém instagramovém účtu: „Synová tvár a jeho súkromie je pre mňa viac ako lajky. Alebo najväčšie peniaze světa. Do 18 rokov je pre mňa prirodzené a povinné neukazovať jeho tvár na soc. sieťach. Alebo vystavovať ho cudzým luďom.“

Jeho rozhodnutí je však zcela běžné. Spousta zahraničních celebrit své děti na sociálních sítích nesdílí, dokonce zakazují svým starším dětem zakládat si své osobní účty.

Trend, který pomáhá zvyšovat imunitu

Začátkem ledna přidal Rytmus fotografii, na které se otužuje v sudu s ledovou vodou. K příspěvku dodal jen – „Dobru noc“. Fanoušci otužování mohou jásat, protože i tato rapová hvězda se rozhodla tento trend vyzkoušet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @rytmusking


Nedávno se také objevila spekulace o tom, že se Rytmus dostal k vakcíně proti viru COVID-19. Rapper je známý i svými vtípky, proto se později vyjádřil, že se ještě k očkování nedostal, ale nechá se naočkovat, až to bude vyžadovat situace.

Jeho rozhodnutí otužovat se v sudu s ledovou vodou je teď jediná nejlepší možnost, jak si zvyšovat funkci imunitního systému. Studie totiž dokázaly, že otužilci bývají méně nemocní.

Rytmus stihl již letos oslavit své čtyřiačtyřicáté narozeniny. Doufejme, že nás v budoucnosti překvapí novým albem nebo dalším vtipem na svých sociálních sítích.

A jak jste na tom vy? Troufli byste si dát studenou koupel, nebo už se pravidelně otužujete?

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články