Konkurence v domě: Bratr Zaca Efrona je svalovec k popukání. Pozornost tohoto fešáka by jistě ocenila každá žena

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zac Efron
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Bratři, jak se patří, to jsou sourozenci Efronovi. Mladší Dylan ke svému slavnému bratrovi odjakživa vzhlížel a inspiroval se u něj i výběrem své partnerky. Dnes je z něj možná ještě větší fešák, než byl kdy Zac, a inspiruje mladé lidi k aktivnímu životnímu stylu.

Hollywoodský hezounek a hvězda Muzikálu ze střední Zac Efron oslavil třiatřicáté narozeniny a už není tím roztomilým zpívajícím chlapcem. Stále ale má co nabídnout a na filmových plátnech se pořád objevuje.

Mladší bráška roste do krásy

Konkurence mu vyrostla přímo v rodném domě. Jeho mladší bratr Dylan se totiž proměnil z mladého ucha ve zralého krasavce a je hvězdou sociálních sítí.

Sice není úspěšným hercem jako bratr, ale v dnešním světě se i popularita na sociálních sítích dá považovat za velký úspěch. Dylanovi je osmadvacet let a na instagramu se snaží propagovat aktivní a zdravý životní styl.

Sportovec každým coulem

Stejně jako jeho bratr miluje basketball a je velkým fandou Los Angeles Lakers. Když je to možné, snaží se být na většině jejich zápasů a je velmi rád, když mu v hledišti dělá společnost právě Zac.

Ostatně sport je součástí jeho života. Svou perfektní postavu si udržuje pravidelným cvičením, zejména pak venku. Leze po skalách, surfuje, potápí se a všechny tyto aktivity sdílí i se svými fanoušky, kterých se na instagramu sešlo už šest set tisíc.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dylan Efron (@dylanefron)

Velkým koníčkem je pro Dylana také rybaření, a to konkrétně muškaření, při kterém relaxuje. Nezastaví ho žádné počasí. Ačkoliv vyrůstal ve slunné Kalifornii, zvládá i zasněžené svahy, které rád brázdí na lyžích.

Se zdravým životním stylem se pojí i dobrá životospráva. I tady jde Dylan všem příkladem, i když občas rád zhřeší něčím italským, jako je pizza nebo těstoviny.

Velký brácha jako vzor

Jeho starší bratr Zac mu byl vždy velkým vzorem a mají spolu dodnes velmi pěkný vztah. Dokonce si z něj vzal příklad i co se týče partnerek.

V době, kdy Zac randil s herečkou a kolegyní z Muzikálu ze střední Vanessou Hudgens, se dal Dylan dohromady s její mladší sestrou. Po vzoru bratra se i oni později rozešli.

Dylan sice není celebritou jako jeho Zac, rozhodně se ale ve světě neztratí. Snaží se motivovat mladé lidi k tomu, aby trávili více času venku, a hlavně aktivně.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články