Kevin Bacon nacpal fenu pitbula do klobouku. Svou reakcí mu dala jasně najevo, co si o tom myslí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
kevin bacon
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Bacon a jeho žena jsou velkými milovníky psů. Na sociálních sítích často sdílí roztomilé fotky své pitbulky Lily. „Lily se jen neochotně dostává do vánoční nálady. Dcera ji nazvala trucujícím vánočním zázrakem. Přejeme vám všem šťastné svátky a zdravý nový rok,“ okomentoval svůj příspěvek.

Americký herec, režisér a hudebník Kevin Bacon se proslavil úspěšnými filmy jako Apollo 13, JFK, Pár správných chlapů, Spáči, Muž bez stínu či X-Men: První třída. Exceloval i v seriálech jako Stoupenci zla, Frasier a dalších.

Nejúspěšnější z šesti dětí

Dvaašedesátiletý Kevin Norwood Bacon se narodil ve Filadelfii v Pensylvánii jako nejmladší z šesti sourozenců. O to vyšší pak byly jeho ambice. V šestnácti letech získal stipendium ke studiu na pensylvánské škole umění.

Brzy zahájil svou kariéru jako herec v divadle a začal se objevovat také v telenovelách. Natočil více než sedmdesát filmů.

Bacon je jedním z nejlepších a nejvýznamnějších hollywoodských herců, který nikdy nebyl nominován na Oscara. Za své herecké výkony však získal řadu ocenění a má svoji hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

Spolu se svým bratrem Michaelem založil Kevin folkrockovou kapelu s názvem The Bacon Brothers. Hrají od roku 1995 a vydali již deset alb.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kevin Bacon (@kevinbacon)

Šťastné manželství

V roce 1988 se Bacon se oženil s herečkou Kyrou Sedgwick. Spolu mají dvě děti, Travise Sedgwicka a Sosie Ruth.

Na poměry hollywoodských celebrit spolu mají Kevin a Kyra naprosto výjimečný vztah. Manželé jsou již více než třicet let. A ještě úžasnější je jejich společná láska ke psům.

Zachránci opuštěných pejsků

V roce 2012 se pár musel rozloučit se svým psím miláčkem Paulie. Brzy poté se však stali hrdými „rodiči“ opuštěné pitbulky Lily.

Lily byla nalezena jako několikaměsíční štěně před stadionem Yankee v New Yorku. V televizní show Kyra řekla, že přijetí Lily jí pomohlo vyrovnat se se syndromem prázdného hnízda, který cítila, když její děti vyrostly.

Bacon a Kyra jsou tak oddáni tomu, aby psům poskytli lepší život, že po hurikánu Katrina naložili svou rodinu a zamířili do New Orleans, aby pomáhali zachraňovat zvířecí mazlíčky bez domova.

Jak je vidět, Kevin Bacon má srdce na pravém místě a je možné, že se Lily dočká dalšího psího parťáka.

Autor: Michaela Pauerová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články