Karlos Terminátor Vémola prosí fanoušky o pomoc. Pomozte mu vybrat jména pro nové přírůstky do jeho domácnosti

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
karlos terminátor vémola
Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Karlos Terminátor Vémola je velký provokatér. Kromě úspěchů v MMA se pyšní opravdu bizarním bydlením, ve kterém rozhodně nenajdete typické domácí mazlíčky. Jaký je jeho nový přírůstek?

Pětatřicetiletý Karlos je prvním Čechem zářícím v elitní soutěži bojových umění UFC. Kromě sportovních úspěchů se na titulky novin Karlos dostává hlavně díky extravagantnímu bydlení, netradičním domácím mazlíčkům i divokému vztahu se slovenskou modelkou Lelou Ceterovou.

Vémoland

Bydlení má jak z amerického filmu. V domě nechybí falešný vstup po předchozích majitelích, který má zmást zloděje.
V gigantickém akváriu uprostřed domu se pyšní pěti žraloky, rejnoky a murénou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karlos „Terminator“ Vemola (@karlos_terminator_vemola)

Narazit můžete na krokodýla, želvu se jménem Prcek, lvici Elsu nebo srnečku Lízinku, které má na zahradě rozlehlého sídla.

Další netradiční domácí mazlíček

Do své zvířecí bandy si pořídil dalšího krokodýla a žádá fanoušky o pomoc: „Noví členové rodiny. Nějaké návrhy na jména pro holku vs. kluk?“, ptal se na svém instagramovém účtu.

„Lela a Karlito“, odpověděla jako první jeho snoubenka Lela. Ostatní spíše než výběr jména řeší prostor, kde se krokodýl nachází. Málokoho napadlo, že se jedná pouze o přepravní box.

Většina nápadů se jmény se opírá o varianty jmen Karla a Lely, různé zdrobněliny a podobně.

„Ochránce zvířat na Tebe“, napsala jedna ze sledujících, které se očividně nový mazlíček moc nelíbí.

Divoký vztah

Kromě netradičních mazlíčků a sportovních výkonů se Karlos objevuje na titulních stranách médií kvůli divokému vztahu s Lelou.

Po jejich rozchodu zapříčiněným Karlosovou nevěrou se dvojice nedávno opět dala dohromady a na oslavě prvních narozenin dcery Lily došlo i k pompézní žádosti o ruku.

Karlos si evidentně luxusu rád užívá a sociální sítě plní romantickými vyznáními pro svou drahou. Nedávno si ji například nechal vytetovat na svou paži v rouše Evině.

Autor: Karel Horák


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články