Chlap jako hora Dwayne Johnson si dal „placáka“ s podivným mořským tvorem. Neuvěříte, že je to vůbec možné

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Dwayne Johnson
Zdroj: Jaguar PS / Shutterstock.com

Být celebritou není vždy jednoduché. O tom se mohl kdysi přesvědčit také americký herec a sportovec známý pod přezdívkou The Rock, když se s rodinou ve volném čase vydal do akvária. Někteří fanoušci ho totiž pěkně zkritizovali.

Chlap jako hora, nebo spíše skála. To je americký herec a profesionální wrestler Dwayne Johnson známý také pod přezdívkou The Rock neboli skála.

Zaujmout publikum mu vždy šlo

Ke sportu měl blízko už v mládí. Na střední škole se věnoval atletice a americkému fotbalu.

Díky sportovnímu nadání dokonce získal stipendium. Zastavilo ho však vážné zranění zad, po kterém už se k fotbalu nevrátil.

Zaměřil se po vzoru rodinné tradice na wrestling a pod přezdívkou The Rock sklízel úspěchy nejen díky své síle, ale také notné dávce exhibicionismu.

Ten se rozhodl využít i jinde než jen v ringu a rozhodl se vtrhnout do světa šoubyznysu.

Hvězda akčních filmů

Začínal v seriálech a méně známých filmech. Prorazit se mu podařilo až v roce 2001 díky filmu Mumie se vrací, kde si zahrál krále Škorpiona.

Za ztvárnění této role si později vysloužil samostatný celovečerní snímek a nebylo pochyb, že je herecky nadaný.

Další filmové role na sebe nenechaly dlouho čekat a zřejmě nejvíce si ho pamatujeme jako agenta Hobbse ze série Rychle a zběsile nebo dobrodruha Spencera z fantasy komedie Jumanji.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dwayne Johnson (@the.rock.ig)

Ani po vstupu na filmové plátno však nepřestal makat na své postavě. Poctivou dřinou v posilovně dokazuje, že si stále zaslouží oslovení The Rock a po tréninku většinou zdraví i své fanoušky na sociálních sítích.

Tatínek na výbornou a nedostatečný ochránce zvířat

Poté, co se mu v roce 1997 narodila první dcera, získal titul tatínka, který zastává velmi dobře.

Dnes už má tři dcery a rád si s nimi užívá volný čas. Dokonce neváhá a převlékne se do princeznovských kostýmů a z wrestlera se změní na tátu v akci.

Za jeden z rodinných výletů do akvária ve státě Georgia ale schytal pěknou kritiku od ochránců zvířat.

Dwayne si totiž plácnul s podivným mořským tvorem, který nese název běluha severní a který se řadí mezi kytovce, a právě tento akt rozčílil řadu kritiků těchto akvárií.

Ti totiž kritizují fakt, že jsou zvířata takto cvičena, protože je to pro ně nepřirozené.

Hvězda akčních filmů ale má na svém kontě také řadu méně kontroverzních a rozhodně dobrých skutků. V rámci své nadace totiž pomáhá dětem v terminálním stádiu nemoci.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články