Justin Theroux své čtyřnohé přítelkyni připravil romantickou večeři při svíčkách. Její prosebný pohled obměkčí i vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Theroux Justin
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Možná ho neznáte z filmových rolí, ale rozhodně jste o něm slyšeli v souvislosti s Jennifer Aniston. Oblíbená herečka je totiž jeho bývalou manželkou. S kým teď americký herec a režisér Justin Theroux tráví volný čas a jak si ho společně zpříjemňují?

Narodil se v roce 1971 v hlavním městě Spojených států amerických Washingtonu. Jak jeho jméno napovídá, v krvi mu kolují také francouzské geny. Otec je totiž napůl Francouz a napůl Ital.

Už na střední škole poprvé přičichl k herectví, možná právě proto si toto povolání vybral i pro své budoucí studium. V roce 1993 absolvoval vysokou školu v oboru vizuální umění a drama.

Odjakživa ho to táhlo k umění

Na filmovém plátně debutoval v roce 1996 ve filmu Střelila jsem Andyho Warhola. Poté se začal objevovat na prestižní divadelní scéně Broadway.

Hrál i v seriálech jako Všichni starostovi muži, Ally McBeallová nebo Sex ve městě. Postupně se začal více prosazovat i ve filmu. Velkým úspěchem byl film režiséra Davida Lynche Mulholland Drive.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @justintheroux

Z herce se stal režisér

V roce 2006 se představil se jako režisér skrze snímek Dedication. Tuto roli si zopakoval ještě několikrát, a dokonce se vydal i jiným směrem a natočil videoklip pro kapelu Muse.

Věnuje se také psaní scénářů, zatím největším úspěchem je ten pro snímek Iron Man 2.

Definitivně ho ve světě showbyznysu proslavil až vztah a následně i manželství s úspěšnou herečkou Jennifer Aniston. Vzali se v roce 2015 a o tři roky později se rozešli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @justintheroux

Milovaný pitbul

V uplynulém roce strávil devětačtyřicetiletý herec spoustu času se svým čtyřnohým mazlíčkem. Adoptovaná fenka Kuma je jeho velkou kamarádkou a společně si užívají gurmánské delikatesy.

Fenku pitbula adoptoval Justin v roce 2018 poté, co byla nalezena v zuboženém stavu v oblasti, kde zuřil hurikán Harvey.

Kuma se stala jeho věrnou společnicí. Večeře při svíčkách a vybrané masíčko pro ně byly v uplynulém roce příjemným zpestřením jinak velmi obtížného období.

A aby si to neužívali jen oni dva, o všechny tyto momenty se Justin dělil i se svými fanoušky skrze sociální sítě.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články