Jiří Langmajer opět pobavil fanoušky. Větrá svoje nádobíčko během natáčení

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jiri Langmajer
Zdroj: Profimedia

Je to jen pár měsíců od chvíle, kdy Jiří Langmajer zbořil internet svým videem, na kterém při ranním otužování ukázal svoji mužskou chloubu. Sotva se na nahrávku zapomnělo, herec už na sociálních sítích opět provokuje fanoušky. Tentokrát se se svými příznivci podělil o fotku, kde „větrá svoje nádobíčko“.

Jde o fotku z loňského natáčení filmové komedie a režijního debutu Michala Suchánka – Večírek. V něm si spolu s Jiřím Langmajerem zahráli například Tatiana Dyková, Marek Taclík či Karel Roden. Premiéra celovečerního filmu o srazu bývalých spolužáků stále čeká na otevření kin.

K příspěvku Langmajer napsal: „Minulé léto na natáčení @vecirek_film se pořád na něco čeká. A když je vedro je třeba myslet i na nářadí:)))“. Fotka relaxujícího herce se staženými kalhotami, jen v trenkách a košili s kravatou, pobavila více než sedm a půl tisíce sledujících.

„Jirka, ten má šťávu v každém počasí“

A dočkala se řady pochvalných reakcí. „To je pohoda, když je pohoda,“ komentuje jeden z fanoušků. „Větrání je základ,“ souhlasí další. „Pěkně chladí vercajk pan mistr,“ přidává se další z Langmajerových příznivců. „Jako v Hollywoodu.“ Někteří chválí i Langmajerovy „slušivé trencle“.

Oblíbený herec si instagramový účet založil koncem minulého roku a od té doby zde baví i šokuje své příznivce. S fanoušky se rád podělí i o osobnější fotografie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

Sdílí fotky z rodinného života se svojí ženou Adélou Gondíkovou, se kterou se oženil v roce 2019. Svatbu tehdy završil koncert kapely J.A.R. s podtitulem „Kouba se žení“, který se konal hned po veselce.

Stálicí Lagmajerova Instagramu je i fenka zlatého retrívra Maybe, kterou si s Adélou pořídili minulý rok. Herec si se čtyřnohým miláčkem rád užívá procházky v přírodě kolem Pyšel, kam se za manželkou přestěhoval.

S Instagramem mu pomáhá dcera

Čtyřiapadesátiletému herci prý s Instagramem pomáhá i manželčina dcera Nela, jak se svěřila Adéla Gondíková v rozhovoru pro Super.cz.

Jiří Langmajer příspěvky na sociální síti nešetří a jako jeden z mála nemá problém udělat si legraci sám ze sebe. To jeho fanoušci oceňují. Není proto divu, že má na svém profilu již téměř osmdesát tři tisíc sledujících.

Už se těšíme, co nám „vojín Kouba“ ukáže na svém Instagramu příště.

Zdroj: Instagram Jiřího Langmajera, super.cz
Autor: Michaela Pauerová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články