Jiří Langmajer naučil svého psa parádní kousek. Má to ale jeden háček

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jiri Langmajer
Zdroj: Profimedia

Dnes pětapadesátiletý herec Jiří Langmajer se proslavil v mnoha českých filmech a seriálech. Už v roce 1987 se stal svobodníkem Milanem Koubou ve filmu Copak je to za vojáka, v posledních letech jsme ho mohli vidět například ve snímcích Líbáš jako ďábel nebo Bábovky. Co ale herec dělá rád ve svém volném čase, když se zrovna nepohybuje na place?

Tak jako většina mužů v České republice, ani Jiří Langmajer nepohrdne dobrým pivem. Miluje také svého čtyřnohého psího mazlíčka. Jenže ne vždy je úplně ideální oba zájmy kombinovat.

Ukázalo se totiž, že když si tento český herec chce udělat příjemné odpoledne s pivem na zahradě a přizve k tomu také pejska, nemusí se mu už láhev vrátit. Věděli jste, že zlatí retrívři milují alkohol?

Parádní trik, jen škoda, že to pivo už nevrátí

Langmajer je veselá kopa a se svými fanoušky se často dělí o zážitky z natáčení i soukromí. Proto se není čemu divit, že se u něho na Instagramu každou chvíli objeví nějaká perlička. Video, které sdílel nedávno, je jednou z nich.

Na něm je Jirkův pes, velký zlatý retrívr, který ovšem, jak se ukázalo, svého páníčka tak úplně neposlouchá. Ukradl mu totiž láhev s pivem, ale za žádnou cenu ji nechce vrátit.

V pozadí videa je slyšet hercův hlas, který se dožaduje svého nápoje zpět. Vypadá to ale, že pejsek se dělit nechce, a Jiřímu tak nakonec zbývá se jen zasmát a otevřít si novou láhev.

Jak se říká: Jaký pán, takový pes. To tvrdí i herec sám v popisku příspěvku, kde se píše: „Jsme stejný zkrátka. Nejenom že spolu máme vztah. Ale máme společné chutě.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

Nejspíš je to všude stejné

Podle všeho není Jiří Langmajer jediný, kdo má se svým domácím mazlíčkem takové problémy. Podle komentářů fanoušků totiž i jiní zlatí retrívři s oblibou svým páníčkům pivo kradou.

Zatímco pár fanoušků s Jiřím soucítí a vyjadřuje lítost nad tím, že tak zákeřně přišel o odpolední pivečko, jiní mají z jeho neštěstí legraci. Je vidět, že ti, kterým se taková věc ještě nestala, si nedovedou představit, jak velké jsou ztráty.

Mezi fanoušky Jiřího Langmajera je samozřejmě také celá řada milovníků psů, kteří oceňují nejen to, jak skvěle je retrívr vycvičený, ale také jeho krásnou srst. Je vidět, že se o něho Jiří dobře stará a má svého přítele doopravdy rád.

Taky bych se nedělil

Většina fanoušků se nakonec postavila na stranu psa a Jiří se tak po zveřejnění příspěvku velké podpory nedočkal. „Máš recht, taky bych se nedělil,“ podporuje fenku jeden z komentářů.

„Kdybych někde našel ležet pivo, vezmu si ho a už ho taky nevrátím,“ dodává další. Jirkovi tak může být celá situace maximálně ponaučením, že si nemá nechávat své věci volně válet po zahradě.

I tak je ale z příspěvku jasné, že svého psa miluje a nějakou tu malou zlodějinu mu odpustí. Fanoušci mohou jen s napětím čekat, jaký kousek mu čtyřnohá kamarádka vyvede příště.

Zdroj: Instagram, ČSFD, wikipedia.org
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články