Expřítelkyně kajakáře Josefa Dostála se vystavila u bazénu. Tohle tělo byste chtěli hýčkat také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Dostal Josef
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Mladou českou sportovkyni spíše než v plavkách vídáme zahalenou v lyžařské kombinéze. V letních měsících ji ale odhodila a pochlubila se svou vysportovanou postavou v plavkách.

Sedmadvacetiletá rodačka z Havířova reprezentuje Českou republiku v alpském lyžování. Na lyže se Kateřina Pauláthová poprvé postavila už ve dvou letech a jako juniorská závodnice si v roce 2010 vyjela na mistrovství světa senzační páté místo ve slalomu.

Na svazích jí to jde skvěle

Česko reprezentovala také na olympijských hrách v Soči, kde se v super-G umístila na skvělé pětadvacáté pozici.
Kromě oslnivých výkonů na svahu ráda se svými fanoušky sdílí také další momenty ze soukromého života, a to skrze sociální sítě.

Díky tvrdé sportovní disciplíně si neustále udržuje dokonalou postavu a nemá problém ji ukázat také v plakách.

Postavu má parádní

Fanouškům navíc prozradila, že vše není vždy tak, jak to vypadá. Recept na ploché břicho podle ní netkví jen v pravidelném cvičení, ale také v umění fotografování.

Na jedné z posledních fotografií zapózovala jen v plavkách u bazénu a doplnila ji komentářem: „Takhle ploché břicho nemám, jenom dobrej fotograf.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Paulathova (@kacipaulathova)


Za objektivem však nestál žádný muž, nýbrž její sestra Jana Pauláthová. Od loňského podzimu, kdy se krásná sjezdařka rozešla s kanoistou Josefem Dostálem, se po jejím boku žádný nový muž neobjevil.

Po rozchodu netruchlí

S úspěšným reprezentantem v rychlostní kanoistice tvořili pár dlouhé tři roky. Společně se tak mohli podporovat ve sportovních výkonech. Josef Dostál se také blýsknul na olympiádě. Na svém kontě má dokonce už tři medaile.

Na podzim však pro server isport.blesk.cz potvrdil, že se sjezdařkou již netvoří pár: „Kačka je moc fajn člověk, strávili jsme spolu krásné tři roky. Bohužel se naše životní filozofie začaly rozcházet.“ Nechme se tedy překvapit, kdo se po boku obou sportovců objeví.

Zdroj: Instagram Kateřiny Pauláthové, isport.blesk.cz, wikipedia.org
Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články