Jeden z mistrů zastavárny se sladil se svou čivavou Pinky. Neuvěříte, v čem spolu vyrazili na procházku

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Mistri zastavarny
Zdroj: Shutterstock

Již deset let jsou Mistři zastavárny oblíbeným pořadem, který má fanoušky po celém světě. A slavní a oblíbení nejsou pouze účinkující, ale také malá rozkošná čivava Pinky, která patří Chumleemu, jednomu z hlavních aktérů. Nedávno se na jejich Instagramu ukázali ve slušivém, ladícím oblečku.

Všichni moc dobře znají tři hlavní představitele oblíbeného pořadu Mistři zastavárny – Ricka Harrisona, jeho syna Coreyho a jeho kamaráda Chumleeho.

Slavný Pinky ze zastavárny

Stejně tak všichni znají i Chumleeho malou čivavu Pinky, která se v pořadu často objevuje. Její páníček si dokonce nechal vytetovat její podobiznu na ruku.

Není tedy divu, že i na společnou procházku se neváhá vyšňořit stejně jako Pinky. Přestože růžová sukýnka přece jenom o něco víc slučí pejskovi než tomuhle vousatému, potetovanému drsňákovi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pawn Stars (@pawnstars)

Snímek naleznete na straně 2.

Snaha a láska ke zvířátku se ale rozhodně cení, a tak nás tato rozkošná fotka pobavila a rozněžnila zároveň.

Držitel zbraní s čivavou

Kdo by to byl čekal, že kvítko, jako je Chumlee, který byl před pár lety zatčen za podezření ze sexuálního útoku, si nechá vytetovat čivavu jako projev lásky ke svému psímu miláčkovi.

Kromě sexuálního útoku se dostal do problémů také kvůli tomu, že policejní razie objevila v jeho domě prášky na uklidnění, pervitin i zbraně. Nechyběla ani striptérka.

Naštěstí vše dopadlo dobře a Chumlee mohl po tomto incidentu začít žít život, jaký si vždycky přál.

Pinky rozdává autogramy

Kromě fotografie, na níž Chumlee s Pinkym pózují ve stejných sukýnkách, můžete vidět například i Pinkyho, jak tlapičkou, namočenou do razítkové barvy, podepisuje svoji fotografii.

Dále pejska můžete vidět, jak se mazlí s jinými aktéry Mistrů zastavárny a má na sobě slušivý puntíkatý overálek, ve kterém vypadá neuvěřitelně rozkošně.

Je zkrátka jasné, že malý Pinky je hvězda a doslova udává módní trendy.

Zdroj: Instagram

Autor: Pavlína Hálová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články