Jean-Claude van Damme rozhoupal boky a ukázal bizarní taneček. Jeho výkon vás rozesměje

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jean Claude Van Damme
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Tanec je vášní mnoha lidí. Někdo má taneční vlohy od přírody, někdo celý život dře, aby byl schopný zatančit alespoň valčík. Známý šampion bojových umění patří k těm, kteří se nestydí ukázat své taneční vlohy nehledě na to, jak moc mu bylo od přírody dáno.

Jean-Claude van Damme je belgický šampion bojových umění a herec známý zejména díky akčním filmům. Za svůj život si zahrál v několika desítkách filmů a má velice úspěšnou mezinárodní kariéru.

Krok sem, krok tam

Jean-Claude má i v nelehké době skvělou náladu. Tento bojovník o tom přesvědčil své fanoušky na sociální síti Instagram. Před pár dny se na svém profilu pochlubil videem, ve kterém rozhoupal boky a předvedl bravurní taneční kreace.

Na svém instagramovém profilu má krasavec přes pět a půl milionů sledujících. Fanoušci ho doslova zbožňují a po zveřejnění videa by si ho přála mít doma snad každá žena. Roztomilá snaha o tanec je totiž výborná.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jean-Claude Van Damme (@jcvd)

Ve videu, které má několik minut, ovšem Jean neukázal pouze taneční kreace. Dámy a pánové se u videa mohou rozplývat, protože bojovník ukázal také své svaly. A že je na co koukat! Šedesátiletý herec vypadá na svůj věk skvěle.

Velký boháč

Jean-Claude je držitelem černého pásku v karate. Pro svůj belgický původ v kombinaci s neuvěřitelnými fyzickými dispozicemi dostal přezdívku ‚The Muscles from Brussels‘, v překladu ‚Svaly z Bruselu‘. O tom nás sám ve videu přesvědčil.

Herec je milovníkem zvířat. Doma chová devět psů z Thajska. Ti musí dostávat tu nejlepší péči, protože páníček vydělává neskutečné jmění. Herec obsadil první místo v žebříčku nejlépe placených herců pro rok 2021.

Belgický herec má odhadovanou hodnotu pět miliard korun. Za své jmění vděčí zejména investicím do akcií, lukrativním dohodám s kosmetickou značkou CoverGirl a v Bruselu také vlastní několik restaurací.

Toto není vše. Jean dokonce založil vlastní značku vodky a řeší trh nejprodávanějšího parfému. Pokud tedy plánujete cestu do Bruselu, určitě se zastavte v restauraci, kterou vlastní samotný herec z akčních filmů.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články